۰
جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۵
پیرهادی، عضو هیئت رئیسه مجلس:

قالیباف نامزد انتخابات ۱۴۰۰ نیست

بپیرهادی، عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: برداشت و استنباط من از سخنان آقای قالیباف این است که با افزایش احتمال حضور رییسی، آقای قالیباف تصمیم به عدم کاندیداتوری گرفته است و آمادگی کمک به ایشان را دارد.
قالیباف نامزد انتخابات ۱۴۰۰ نیست
پیرهادی، عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: برداشت و استنباط من از سخنان آقای قالیباف این است که با افزایش احتمال حضور رییسی، آقای قالیباف تصمیم به عدم کاندیداتوری گرفته است و آمادگی کمک به ایشان را دارد.
به گزارش فارس، پیرهادی، عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: آقای قالیباف در پاسخ به درخواست برخی نمایندگان برای نامزدی در انتخابات ۱۴۰۰ می‎گوید که با توجه به شرایط حساس کشور و مشکلات اساسی مردم، مهم‎ترین موضوع پیروزی جبهه انقلاب و تشکیل دولتی کارآمد به منظور حل مشکلات مردم است.
پیرهادی افزود: آقای قالیباف تاکید دارند که تمرکزشان بر وظایف مجلس است و بنای کاندیداتوری در انتخابات را ندارند و همه نیروهای انقلاب موظفند تلاش کنند هرچه سریعتر با وحدت، تمام ظرفیت های خود را متمرکز بر موفقیت گزینه واحد کنند. 
وی در پایان گفت: برداشت و استنباط من از سخنان آقای قالیباف این است که با افزایش احتمال حضور رییسی، آقای قالیباف تصمیم به عدم کاندیداتوری گرفته است و آمادگی کمک به ایشان را دارد.
کد مطلب: 145583
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *