۱
۰
دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۹

برکناری مدیرعامل منطقه آزاد کیش

با حکم مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، جعفر آهنگران به سمت سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد.
برکناری مدیرعامل منطقه آزاد کیش
 با حکم مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، جعفر آهنگران به سمت سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش به نقل از دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مرتضی بانک در این حکم «جعفر آهنگران» را با حفظ سمت به عنوان «سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش» منصوب کرد.
مشاور رییس جمهور در این حکم آورده است: بنا به اختیار حاصله قانونی و هماهنگی بعمل آمده به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان «سرپرست موقت سازمان منطقه آزاد کیش» منصوب می شوید. 
دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی می افزاید: امید است با استعانت از خداوند متعال و رعایت اخلاق و تقوی الهی، تا انجام سیر تشریفات مربوط به ثبت تغییرات مدیریت، تمام توان خود را صرف کار و تلاش بی وقفه در راستای تحقق برنامه ها و اهداف تعیین شده نمائید.
گفتنی است؛ «جعفر آهنگران» مسئولیت معاونت برنامه ریزی و هماهنگی امور مناطق دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی را نیز برعهده دارد.
پیش از این «غلامحسین مظفری» مسئولیت مدیرعاملی سازمان منطقه آزاد کیش را بر عهده داشت.
کد مطلب: 145735
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
غلامحسین مظفری دانش آموخته کشاورزي از دوستان نزدیک اسکندر زند معاون برکنار شده حجتی وزیر کشاورزي و داریوش سلیمی رئیس بر کنار شده مرکز حراست وزارت علوم بود که هم اتاقی دوران دانشجویی دانشکده کشاورزی زنجان بودند که هر سه این آقایان در حال حاضر پرونده های مفتوحي در دادسرا و دادگاه کيفري کارکنان دولت دارند.