۰
دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۳

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان

یک عضو هیئت رئیسه مجلس، تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان
یک عضو هیئت رئیسه مجلس، تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
به گزارش ایسنا، علی کریمی فیروزجایی در نوبت سوم جلسه علنی امروز(دوشنبه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:
عباس مقتدایی به وزیر امور اقتصادی و دارایی: ضرورت رسیدگی به گلایه‌های اصناف اصفهان. به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: ضرورت پیگیری درخواست جمعی از معلولین دارایی معلولیت شدید و ضایعه نخائی.
حبیب الله دهمرده به وزیر ورزش و جوانان: چرا در رابطه با طرح‌های نیمه سیستان اقدام جدی صورت نمی‌گیرد؟ به وزیر کشور: چرا در اثر سوء مدیریت خطوط مرزی به جای فرصت به تهدید تبدیل شده است؟
علی حدادی به همراه ۴۸ نماینده دیگر به وزیر نیرو: علت بی‌تدبیری در مدیریت خدمت‌رسانی در شبکه برق و خاموشی‌های پی در پی چیست؟
کمال علیپور خنک‌داری به وزیر صنعت، معدن و تجارت: لزوم رسیدگی به وضعیت نابسامان و عدم مدیریت صحیح در ادارات و شهرستان‌ها به خصوصدر استان مازندران. 
صدیف بدری به وزیر صنعت، معدن و تجارت: چرا نظارت مستمر بر قیمت مصالح ساختمانی به ویژه فولاد و سیمان صورت نگرفته و افزایش قیمت چشمگیری داشته‌اند؟
محمد کعب عمیر به وزیر نیرو: لزوم توجه به حل مشکل برق شوش و کرخه. لزوم تأمین آب شرب سالم در شهرستان شوش و کرخه. لزوم حل مشکلات ناپایداری و افت ولتاژ در شبکه توزیع برق شوش و کرخه.
غلامرضا شریعتی به وزیر کشور: لروم رسیدگی به مشکلات محلات آسیب‌پذیر حاشیه شهرها.
روح الله ایزدخواه به وزیر امور اقتصادی و دارایی: لزوم رسیدگی اقدامات مشکوک مهاب قدس به منظور کوچک‌سازی آن و احتمال وقوع تجربه شکست‌خورده دیگری در خصوصی سازی.
عزدالله ایردپناه به وزیر امور اقتصادی و دارایی: لزوم اتخاذ تصمیم مناسب و فوری در خصوص ریزش شدید بورس.
حسین محمد صالحی دارانی به همراه ۲۶ نماینده دیگر به وزیر صمت: لزوم رسیدگی به کمبود شدید روغن نباتی در سفره‌های مردم.
کد مطلب: 145780
برچسب ها: مجلس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *