۰
سه شنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۲

ثبت نام ۶۰ هزار نفر برای تزریق واکسن برکت

مدیر عامل شرکت برکت تل درباره ثبت نام برای تزریق واکسن کووایران برکت توضیحاتی داد. سید محمد پورحسینی مدیر عامل شرکت برکت تل ستاد اجرایی فرمان امام در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: داوطلبان دریافت کننده واکسن کووایران برکت در فاز سوم مطالعه بالینی انسانی هم می‌توانند از طریق اپلیکیشن آی گپ و تماس با سامانه ۴۰۳۰ ثبت نام کنند. او با بیان اینکه از ابتدای زمان ثبت نام فاز سوم تاکنون ۴۶ هزار و ۳۱۱ نفر با سامانه ۴۰۳۰ تماس گرفتند و اعلام آمادگی برای تزریق واکسن را داشتند، گفت: به طور مرتب با افراد درخواست کننده تماس گرفته می‌شود و برای معاینه و آزمایش‌های پیش از تزریق به آن‌ها نوبت داده می‌شود. پورحسینی گفت: ۱۷ هزار و ۳۰۰ نفر هم در اپلیکیشن آی گپ برای تزریق واکسن اعلام آمادگی کردند. مدیر عامل شرکت برکت تل گفت: مجموعا تاکنون حدود ۶۰ هزار نفر برای تزریق فاز سوم مطالعه بالینی واکسن کووایران برکت اعلام آمادگی کردند. او با بیان اینکه برای تسریع تماس‌ها و پیگیری درخواست‌های مردمی ۵۰ نیروی جدید به کارشناسان سامانه ۴۰۳۰ اضافه شده است، ادامه داد: ما به یک سوم افرادی که تاکنون تماس گرفتند نیاز داریم و علی الحساب نوبت بسیاری از افراد تماس گیرنده نخواهد شد. پورحسینی گفت: البته تعداد زیادی از افرادی که با این سامانه برای تزریق ارتباط می‌گیرند در غربالگری‌های اولیه رد می‌شوند و یا به تماس ۴۰۳۰ پاسخ نمی‌دهند. مدیر عامل شرکت برکت تل با بیان اینکه به افرادی که در غربالگری‌های اولیه قبول می‌شوند، نوبت دهی آزمایشگاه و تزریق واکسن از طریق سامانه ۴۰۳۰ داده می‌شود، افزود: به طور کلی قرار است ۲۰ هزار نفر در مطالعه بالینی، واکسن را دریافت کنند و ما روزانه ۲ تا ۳ هزار نفر را پیگیری می‌کنیم. او گفت: تا ۱۰ روز آینده تقریبا پرونده تعیین ۲۰ هزار داوطلب درخواست کننده تزریق واکسن کرونا مشخص خواهد شد.
ثبت نام ۶۰ هزار نفر برای تزریق واکسن برکت
مدیر عامل شرکت برکت تل درباره ثبت نام برای تزریق واکسن کووایران برکت توضیحاتی داد.
سید محمد پورحسینی مدیر عامل شرکت برکت تل ستاد اجرایی فرمان امام در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: داوطلبان دریافت کننده واکسن کووایران برکت در فاز سوم مطالعه بالینی انسانی هم می‌توانند از طریق اپلیکیشن آی گپ و تماس با سامانه ۴۰۳۰ ثبت نام کنند.
او با بیان اینکه از ابتدای زمان ثبت نام فاز سوم تاکنون ۴۶ هزار و ۳۱۱ نفر با سامانه ۴۰۳۰ تماس گرفتند و اعلام آمادگی برای تزریق واکسن را داشتند، گفت: به طور مرتب با افراد درخواست کننده تماس گرفته می‌شود و برای معاینه و آزمایش‌های پیش از تزریق به آن‌ها نوبت داده می‌شود.
پورحسینی گفت: ۱۷ هزار و ۳۰۰ نفر هم در اپلیکیشن آی گپ برای تزریق واکسن اعلام آمادگی کردند.
مدیر عامل شرکت برکت تل گفت: مجموعا تاکنون حدود ۶۰ هزار نفر برای تزریق فاز سوم مطالعه بالینی واکسن کووایران برکت اعلام آمادگی کردند.
او با بیان اینکه برای تسریع تماس‌ها و پیگیری درخواست‌های مردمی ۵۰ نیروی جدید به کارشناسان سامانه ۴۰۳۰ اضافه شده است، ادامه داد: ما به یک سوم افرادی که تاکنون تماس گرفتند نیاز داریم و علی الحساب نوبت بسیاری از افراد تماس گیرنده نخواهد شد.
پورحسینی گفت: البته تعداد زیادی از افرادی که با این سامانه برای تزریق ارتباط می‌گیرند در غربالگری‌های اولیه رد می‌شوند و یا به تماس ۴۰۳۰ پاسخ نمی‌دهند.
مدیر عامل شرکت برکت تل با بیان اینکه به افرادی که در غربالگری‌های اولیه قبول می‌شوند، نوبت دهی آزمایشگاه و تزریق واکسن از طریق سامانه ۴۰۳۰ داده می‌شود، افزود: به طور کلی قرار است ۲۰ هزار نفر در مطالعه بالینی، واکسن را دریافت کنند و ما روزانه ۲ تا ۳ هزار نفر را پیگیری می‌کنیم.
او گفت: تا ۱۰ روز آینده تقریبا پرونده تعیین ۲۰ هزار داوطلب درخواست کننده تزریق واکسن کرونا مشخص خواهد شد.
کد مطلب: 149317
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *