۰
چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۲

شستا اجازه ندارد سمت ساختمان ما بیاید!

معاون حقوقی پرسپولیس می‌گوید قصد ندارد با انجام مصاحبه‌های مختلف اسرار باشگاه را برملا کند.
شستا اجازه ندارد سمت ساختمان ما بیاید!
معاون حقوقی پرسپولیس می‌گوید قصد ندارد با انجام مصاحبه‌های مختلف اسرار باشگاه را برملا کند.

به گزارش ایسنا، ایمان حسینی درباره در خصوص معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: خیلی به دنبال مصاحبه نبودم و مسائل حقوقی حاشیه‌سازی می‌کند و اکنون هم که اینجا هستم، نیاز به شفاف‌سازی هست و باید به صورت تخصصی به آن بپردازیم‌. وقتی بنده به باشگاه آمدم، از یک تیم حقوقی توانمند بهره بردم که هیچ چشم‌داشتی نداشتند و فقط می‌خواستند به باشگاه کمک کنند. یا ۸ وکیل حقوقی هستند. یک سری پرونده‌ها دست نخورده بود و ما به آن‌ها رسیدگی کردیم. پرونده‌ای بود که ما ۵ میلیارد بدهکار شده بودیم اما با بررسی آن سعی کردیم، اجرای حکم را متوقف کنیم.

وی افزود: در بسیاری از پرونده‌ها ما نمی‌توانستیم برنده شویم اما با ارائه مدارک مناسب توانستیم رای را تغییر دهیم و پیروز شویم. گاهی اوقات نمی‌توانیم درباره پرونده‌های جاری صحبت کنیم زیرا در خصوص پرونده‌ها، ممکن است فردی راضی نباشد که درباره پرونده‌اش صحبت شود و از طرفی هم ما امین باشگاه هستیم و نمی‌توانیم بدون اجازه در خصوص جزییات صحبت کنیم.

وی ادامه داد: در بسیاری از پرونده‌ها ما نمی‌توانستیم برنده شویم اما با ارائه مدارک مناسب توانستیم رای را تغییر دهیم و پیروز شویم. گاهی اوقات نمی‌توانیم درباره پرونده‌های جاری صحبت کنیم زیرا در خصوص پرونده‌ها، ممکن است فردی راضی نباشد که درباره پرونده‌اش صحبت شود و از طرفی هم ما امین باشگاه هستیم و نمی‌توانیم بدون اجازه در خصوص جزییات صحبت کنیم.

او درباره موضوع مالکیت  شستا بر ساختمان باشگاه پرسپولیس هم گفت: وقتی وارد معاون حقوقی شدیم، پرونده‌ای به ما داده نشد و ما هم ناگهان با این خبر مواجه شدیم و پیگیر موضوع شدیم. یک سری فایل‌های تصوریری را مشاهده کردیم که مسئولین شستا گفتند که ما طلبمان را گرفتیم. پیگیری معاونت باشگاه و مدیرعامل از فدراسیون نشان داد که مشکلی برای باشگاه و ساختمان آن به وجود نیامده است. پیگیری‌های ما و جمع‌آوری مدارک نشان داده شد که این ساختمان در زمان ریاست آقای دادکان برای پرسپولیس خریده شده و این طور نیست که برای فدراسیون خریداری شده باشد و  فدراسیون بخواهد آن را به پرسپولیس بدهد.

وی ادامه داد: باشگاه پرسپولیس هم قسمت زیادی از مبلغ آن را پرداخت کرده است. تاکنون نمی‌دانیم که آیا ۳ دانگ از این باشگاه به شستا انتقال پیدا کرده است یا نه. سند ساختمان هنوز به اسم باشگاه نخورده است اما اگر هم چنین اتفاقی افتاده باشد، ما پیگیری‌های لازم را از طریق مجرای قضایی پیگیری می‌کنیم. تاکنون نامه‌ای نه از طریق این شرکت و نه از طریق فدراسیون در این خصوص به ما ابلاغ نشده است. حتی ما نامه‌ای را با امضای مدیرعامل برای فدراسیون ارسال کردیم که اگر چنین اتفاقی افتاده است و فدراسیون کاری نمی‌کند، ما خودمان کارهای قضایی مربوطه را انجام دهیم‌. من این را بگویم که ۶ دانگ ساختمان به نام باشگاه پرسپولیس است و شرکت شستا هم اجازه ندارد برای گرفتن طلب خود از فدراسیون، به سراغ ساختمان باشگاه پرسپولیس بیاید.

وی درباره شکایت باشگاه گوا از پرسپولیس هم گفت: اشتباهی که صورت گرفته، توسط باشگاه پرسپولیس نبوده است. تا این اتفاق رخ داد، ما سریعا چند اقدام فوری علاوه بر پاک کردن پست انجام دادیم. ما نامه‌نگاری با مسئولین محترم هندی انجام دادیم‌ اما دوستان قانع نشدند و ما یک سری مدارک و مستندات را به AFC فرستادیم و گویا هنوز به دست آن‌ها نرسیده است. هر کدام از اعضای باشگاه دانه به دانه دلجویی‌هایی کردند و باید صبر کنیم ببینیم چه اتفاقاتی خواهد افتاد زیرا ما نامه‌های لازم را فرستادیم و منتظر واکنش‌ها هستیم.

حسین‌پور در ادامه درباره وضعیت شکایت پرسپولیس از استوکس هم گفت: استوکس شکایتی را از باشگاه کرده بود و مبلغی را خواسته بود و ما همزمان با جوابیه لازم، دعای خود را هم به صورت لایحه‌ای فرستادیم که استوکس در زمان قرارداد با پرسپولیس به بهانه‌های واهی، در باشگاه حضور نداشت و تا ۲۰ می یعنی ۳۰ اردیبهشت به استوکس فرصت داده شده تا پاسخگوی این مسئله باشد.

او درباره وضعیت شکایت از شجاع خلیل‌زاده هم گفت: در خصوص شجاع خلیل‌زاده، کمیته تعیین وضعیت موضوع را به استیناف سپرد و استیناف دوباره به کمیته تعیین وضعیت ارجاع داد و کمیته تعیین وضعیت به دلیل پیوستن این بازیکن به باشگاهی قطری، آن را به AFC سپرد. با توجه به جدایی بازیکن ایرانی از باشگاه ایرانی، کمیته‌های داخلی مرجع هستند و می‌توانند در این خصوص حکم صادر کنند و تصمیم بگیرند. با توجه به پیوستن خلیل‌زاده و فسخ او با باشگاه و پیوستن به تیم قطری، ما می‌خواهیم از طریق نهادهای بین‌المللی مثل فیفا شکایت خود را مطرح کنیم زیرا طبق قوانین، باشگاه مقصد بازیکن را ترغیب به فسخ کرده است. هم کمیته تعیین وضعیت و هم کمیته استیناف صلاحیت رسیدگی به این موضوع را دارند و لوایح ما اصلا در این خصوص اصلا شوخی نیست.

معاون حقوقی پرسپولیس در پایان درباره پرونده گابریل کالدرون هم گفت: پرونده کالدرون در جریان است و نامه‌ای که برای ما آمده است، تا ۳۰ اردیبهشت رای این پرونده صادر می‌شود. دفاعیه‌ها هم آن‌طور که قبلا مطرح شده بود، ارسال شده و ما نمی‌توانستیم طبق قوانین دفاعیات قبلی را تغییر دهیم. البته تیم قبلی هم زحمت کشیده و نباید زحمات آن‌ها زیر سوال رود. پرونده‌هایی که در رسانه‌ها مطرح نیست، بیشتر به دنبال آن‌ها هستم حتی اگر پرونده درباره نونهالان باشد زیرا من به دنبال رفع پرونده‌هایی هستم که منافع باشگاه را در پی داشته باشد و زیانی را به ما نرساند.
کد مطلب: 149440
برچسب ها: پرسپولیس شستا
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *