۱
پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۵

یک کشته در واژگونی تریلی

رئیس سازمان آتش نشانی ملایر از جان باختن راننده یک دستگاه تریلی طی حادثه واژگونی در حوالی روستای چشمه علی محمد از توابع شهرستان ملایر خبر داد.
 رئیس سازمان آتش نشانی ملایر از جان باختن راننده یک دستگاه تریلی طی حادثه واژگونی در حوالی روستای چشمه علی محمد از توابع شهرستان ملایر خبر داد.
محمودرضا ملکی در گفت و گو با ایسنا، به وقوع این حادثه واژگونی تریلی ولوو در ظهر امروز پنجشنبه - ۱۶ اردیبهشت ماه- اشاره و اظهار کرد: براساس گزارش سامانه ۱۲۵ سازمان پس از وقوع و اطلاع از این حادثه تیم های عملیاتی ایستگاه مرکزی به محل حادثه اعزام شدند. 
وی ادامه داد: در این حادثه متأسفانه راننده تریلی حامل سنگ که از اصفهان به سمت نورآباد در حال حرکت بود، در دم فوت کرد و امدادگران ضمن ایمن سازی اولیه صحنه حادثه، اقدام به رهاسازی و خارج کردن جسد وی کرده و برای انتقال به پزشکی قانونی، جسد را به تحویل آمبولانس بهشت هاجر تحویل دادند.
ملکی یادآود شد: به علت واژگونی تریلی، با هماهنگی نیروی انتظامی و پلیس راه با دو دستگاه جرثقیل، امدادگران به برگرداندن و خارج کردن خودرو از جاده اقدام کرده و پس از اطمینان از ایمن بودن محل به ایستگاه بازگشتند.
کد مطلب: 149543
برچسب ها: حادثه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *