۰
دوشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۰

اجحاف بزرگ هلندی‌ها در حق ستاره ایرانی

رضا قوچان‌نژاد با وجود آمار فوق‌العاده‌ای که در تیم زووله داشت هیچ‌وقت نتوانست آن‌گونه که باید و شاید به میدان برود و بازی کند.
اجحاف بزرگ هلندی‌ها در حق ستاره ایرانی
رضا قوچان‌نژاد با وجود آمار فوق‌العاده‌ای که در تیم زووله داشت هیچ‌وقت نتوانست آن‌گونه که باید و شاید به میدان برود و بازی کند.
به گزارش ایرنا، رضا قوچان‌نژاد در مصاحبه‌ای آتشین علیه کادر فنی تیم زووله صحبت و پس از آن جدایی قطعی خود را از این تیم اعلام کرد. ستاره اسبق تیم ملی فوتبال ایران حالا باید در سن ۳۳ سالگی به دنبال چالش جدید باشد.
گوچی در سال ۲۰۱۹ به عضویت تیم زووله هلند در آمد اما با وجود نمایش قابل قبولی که داشت هیچ‌گاه به یک مهره ثابت در ترکیب زووله تبدیل نشد و مجبور شد این تیم را ترک کند. رضا در ۳۳ مسابقه موفق شد ۱۳ گل به ثمر برساند.
او هفت گل را در فصل نخست و ۶ گل را در فصل دوم به ثمر رساند و گلزن‌ترین بازیکن زووله در هر ۲ فصل شد. قوچان‌نژاد در فصل اول ۱۳ بازی انجام داد که در هفت مسابقه ثابت بود. او به طور متوسط ۵۵ دقیقه در هر مسابقه حضور داشت. با این حال آمار فوق‌العاده هر ۱۰۱ دقیقه یک گل از این بازیکن به ثبت رسید. رضا یک پاس گل را هم برای هم‌تیمی‌هایش در این فصل ارسال کرد.
در سال دوم رضا در ۲۱ بازی وارد زمین شد که تنها در هفت مسابقه این اتفاق از ابتدا صورت گرفت. متوسط حضور قوچان‌نژاد از ۵۵ دقیقه به ۳۳ دقیقه کاهش پیدا کرد اما او بازهم بهترین گلزن زووله شد. این بار متوسط هر ۱۱۶ دقیقه یک گل برای ستاره ایرانی این تیم هلندی به ثبت رسید اما بازهم او مورد بی‌مهری قرار گرفت.
پیش از این رضا در ۱۱ تیم مختلف بازی کرده بود و حالا بعد از سپری کردن ۲ فصل در تیم دوازدهم باید منتظر تیم سیزدهم این ستاره ۳۳ ساله باشیم. او پیش از این در تیم‌های هیرنفین هلند و گو اهد ایگلز هلند در ۲ مقطع بازی کرده بود. باید دید بعد از کشورهای هلند، بلژیک،  انگلیس، کویت، قطر، استرالیا و قبرس حالا نوبت به یک ماجراجویی جدید در کشوری دیگر فرا رسیده یا خیر.
کد مطلب: 150447
برچسب ها: فوتبال
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *