۰
چهارشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۱
قالیباف:

در برابر مردم روسفیدیم

قالیباف در آغاز دومین سال کار مجلس دهم گفت: سرمایه ما تجربه تلاش‌هایِ سال گذشته ما است و وظیفه‌ی پیش روی ما برطرف کردن نیازهای متراکم باقی مانده از سال‌ها عقب ماندگیست.
در برابر مردم روسفیدیم
قالیباف در آغاز دومین سال کار مجلس دهم گفت: سرمایه ما تجربه تلاش‌هایِ سال گذشته ما است و وظیفه‌ی پیش روی ما برطرف کردن نیازهای متراکم باقی مانده از سال‌ها عقب ماندگیست.
به گزارش جماران؛ رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: که مجلس یازدهم علی‌رغم اذعان به وجود برخی نقاط ضعف نسبت به کارنامه یکساله خود در محضر خداوند و شما مردمان خود را رو سفید احساس می‌کند.
پس از پایان انتخابات هیات رئیسه مجلس، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی با وعده ارائه گزارش عملکرد از فعالیت های مجلس یازدهم در آینده نزدیک، گفت: اما در این فرصت  به ولی نعمتان خود عرض می کنم که  ما نمایندگان شما در سال گذشته با همه فراز و نشیب‌ها، همت و توان خود را در جهت پیگیری مسائل شما در حدودِ اختیارات و ظرفیت‌های مجلس بکار گرفتیم  و علیرغم اذعان به وجودِ برخی نقاط ضعف  نسبت به کارنامه یک ساله خود، در محضر خداوند باری تعالی و شما مردم عزیز ایران  خود را  روسفید  احساس می کنیم.
رئیس قوه مقننه ادامه داد: وجود نقاط ضعف برای هر نهادی مخصوصاً مجلس با قریب ۲۹۰ نفر تصمیم‌گیر با دیدگاه‌ها و سلیقه‌های مختلف طبیعی است اما واقعیت این است که علیرغم موانع و محدودیت‌های موجود مخصوصاً وجود ساختارها و رویه‌های ناصوابی که طی سال‌های متمادی در تار و پود قوه مقننه شکل گرفته است، مجلس یازدهم در سال اول فعالیت خود توانسته است در مسائلِ اساسی کشور وظایفِ اصلی خود را بدرستی ایفا کند که خروجی آن‌ها یا به عنوان قانون نهایی شده یا با جدیّت و پیگیری در حال انجام کار کارشناسی و نهایی شدن در کمیسیون‌های تخصصی مجلس است.
قالیباف افزود: سرمایه ما  تجربه تلاش‌هایِ سال گذشته ما است و وظیفه‌ی پیش روی ما برطرف کردن نیازهای متراکم باقی مانده  از سال‌ها عقب ماندگیست.
وی خطاب به مردم ایران، بیان کرد: ما خود را به شما متعهد می دانیم که روزهایِمان را برای حل مسائل شما به شب برسانیم  و شب‌ها  با دغدغه مشکلات شما  سر بر بالین بگذاریم. امیدواریم با استعانت از خداوند متعال  و با تدبیر و عقلانیت انقلابی و همچنین با ریل گذاری درست برای مسیر اقدامات دولت آینده گره‌ها را از دست و پای مسئولین اجرایی کشور باز کنیم و بتوانیم در حدود اختیارات  و وظایف مجلس شورای اسلامی در حل مشکلات موجود کمک کنیم تا اندکی از وظیفه خود را نسبت به مردم نجیب و صبور ایران ادا کنیم  انشاءالله. 
رئیس مجلس در پایان گفت: در پایان از نمایندگان محترم مجلس که با خطاپوشی خود  بار سنگین مسئولیت رئیس قوّه مقننه را به دوش اینجانب قرارداده‌اند، تشکر می‌کنم  و از هیئت رئیسه پیشین مجلس که برای انجام درست مسئولیت در سال گذشته، یارانی همراه بودند کمال تشکر را دارم.
کد مطلب: 151102
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *