۰
يکشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۳
سرپرست تیم ملی:

برگزارنکردن دیدار نظر اسکوچیچ بود

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران گفت: با نظر سرمربی تیم ملی دیدار دوستانه برگزار نکردیم و همگی باید تابع نظر سرمربی باشیم.
برگزارنکردن دیدار نظر اسکوچیچ بود
سرپرست تیم ملی فوتبال ایران گفت: با نظر سرمربی تیم ملی دیدار دوستانه برگزار نکردیم و همگی باید تابع نظر سرمربی باشیم.
به گزارش ایرنا، «مجتبی خورشیدی» سرپرست تیم ملی ایران که هم‌اکنون به همراه کادرفنی و ملی‌پوشان ایران در اردوی کیش به سر می‌برد، در خصوص عدم برگزاری دیدار دوستانه در آستانه انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ اظهار داشت: در تمام گروه‌ها تنها تیمی هستیم که باید چهار بازی در مدت زمانی کم انجام دهیم. شما از دید خودتان به شرایط نگاه می‌کنید و می پرسید که چرا بازی دوستانه برگزار نکردیم اما اتفاقا تیم‌های خیلی خوبی از ما تقاضای بازی داشتند اما دراگان اسکوچیچ  گفت که به دلیل فشردگی بازی‌ها و امکان آسیب دیدگی بازیکنان و همچنین حضور بازیکنان در کوران مسابقات نیازی به برگزاری بازی دوستانه نیست. 
وی افزود: وقتی سه بازی دوستانه برگزار کردیم، قطعا می‌توانستیم دیدار دوستانه هم داشته باشیم اما بازی دوستانه در برنامه اسکوچیچ نبود. می توانستیم در فیفادی بازی‌های تدارکاتی داشته باشیم و حتی مکاتباتی هم صورت گرفته بود اما ما باید تابع نظر و برنامه سرمربی باشیم. سرمربی نخواست دیدار تدارکاتی داشته باشد و دلیل منطقی هم دارد و می گوید که تیمش در بحرین باید سه روز در میان بازی انجام دهد و علاوه بر این تنها تیمی هستیم که باید چهار بازی برگزار کنیم. باقی تیم‌ها تنها سه بازی در پیش دارند.
خورشیدی در خصوص ابراز ناراحتی بازیکنان از برگزار نشدن دیدار دوستانه تاکید کرد: اگر بازیکن تصمیم گیرنده بود، جای سرمربی می‌نشست. باید به نظر سرمربی احترام گذاشت و نظر اسکوچیچ این بود که نیازی به برگزاری دیدار تدارکاتی وجود ندارد.
سرپرست تیم ملی در رابطه با این موضوع که این امکان وجود داشت تا با تعطیلی یک هفته‌ای مسابقات لیگ، اردو برگزار کرد، خاطرنشان کرد: سازمان لیگ هم با فدراسیون و هم با اسکوچیچ هماهنگ بود و جلسه برگزار کرده و در جریان این جلسات به این نتیجه رسیدند؛ اتفاقا این می‌تواند یک حسن باشد که بازیکنان در کوران مسابقات اردو برگزار کنند و در شرایط بازی باشند.
به گفته خورشیدی کاروان تیم ملی ایران فردا(دوشنبه) حدود ساعت ۲ به طور مستقیم از کیش راهی منامه خواهد شد.
آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران پیش از اعزام به بحرین، امروز برگزار شد. دیدارهای دور برگشت مرحله انتخابی جام‌جهانی ۲۰۲۲ در گروه سوم آسیا از روز سیزدهم خردادماه در بحرین آغاز می‌شود و تیم کشورمان برای کسب مجوز صعود باید در هر چهار دیدار مقابل هنگ کنگ، کامبوج، عراق و بحرین به برتری دست یابد.
کد مطلب: 151462
برچسب ها: فوتبال
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *