۱
۰
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۲
در پیام تشکر حزب مردم سالاری از دکتر محسن مهرعلی زاده تاکید شد

امیدواریم برای تحقق برنامه مطالبه گرایانه خویش هیچ گاه عرصه سیاست ورزی را ترک نکنیم

حزب مردم سالاری با صدور اطلاعیه ای ضمن تشکر از انصراف دکتر محسن مهرعلی زاده از نامزدی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار امیدواری کرد که برای تحقق برنامه مطالبه گرایانه خویش همچنان در عرصه سیاست فعال بوده و کمک نمایند تا چراغ اصلاحات بنیادی در کشور پرفروغ بماند. متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
امیدواریم برای تحقق برنامه مطالبه گرایانه خویش هیچ گاه عرصه سیاست ورزی را ترک نکنیم
حزب مردم سالاری با صدور اطلاعیه ای ضمن تشکر از انصراف دکتر محسن مهرعلی زاده از نامزدی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار امیدواری کرد که برای تحقق برنامه مطالبه گرایانه خویش همچنان در عرصه سیاست فعال بوده و کمک نمایند تا چراغ اصلاحات بنیادی در کشور پرفروغ بماند.
متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
جناب آقای دکتر محسن مهرعلی زاده
با سلام و تحیت
انصراف حضرتعالی از نامزدی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری علاوه بر باور شما به جریان اصلاح طلبی، نمایانگر اوج فداکاری شما در راه خدمت به مردم سرافراز ایران است. حزب مردم سالاری با تقدیر و تشکر فراوان از مواضع اصلاح طلبانه شما در طول فعالیت های تبلیغاتی و مناظره های انتخاباتی از شما می خواهد که برای تحقق برنامه مطالبه گرایانه خویش همچنان در عرصه سیاست ورزی فعال باشید و کمک نمایید تا چراغ اصلاحات بنیادی در کشور همچنان پرفروغ بماند و اطمینان داشته باشید که حزب مردم سالاری همواره همچون شما مطالبه گر برنامه های اساسی برای حاکمیت واقعی مردم بر سرنوشت خویش و تداوم جمهوریت نظام خواهد بود.
کد مطلب: 152376
برچسب ها: حزب مردم سالاری
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
شما غرب سالار هستید
نه مردم سالار
خجالت بکشید
به آغوش مردم بپیوندید
ایران وطنم
سرافراز باش
از گزند فرومایگان در امان باش