۰
جمعه ۱۲ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۴

سواحل مکران؛ بهترین منطقه برای حضور ایرانیان خارج از کشور

آیت الله رییسی شامگاه پنجشنبه در نشست شورای اداری که در سالن اجلاس منطقه آزاد چابهار برگزار شد،گفت:بهترین منطقه برای ایرانیان خارج از کشور، حضور و سرمایه‌گذاری در سواحل مکران است.
سواحل مکران؛ بهترین منطقه برای حضور ایرانیان خارج از کشور
آیت‌الله رییسی شامگاه پنجشنبه در نشست شورای اداری که در سالن اجلاس منطقه آزاد چابهار برگزار شد،گفت:بهترین منطقه برای ایرانیان خارج از کشور، حضور و سرمایه‌گذاری در سواحل مکران است.
به گزارش مردم سالاری آنلاین وی افزود: افزایش تولید و اشتغال و سرمایه‌گذاری در این منطقه برای ما بسیار اهمیت دارد و از حضور و همراهی همه قدردانی می‌کنم تا شاهد پیشرفت باشیم. گام‌هایی برای مردم برمی دارم تا شاهد کاهش مشکلات باشیم.
وی با تاکید بر اهمیت سواحل مکران گفت: برای رونق تولید و به حرکت درآوردن آن باید سازوکار خوبی داشته باشیم و موضوع عمران و آبادانی سواحل مکُران باید به طور ویژه دیده و پیگیری شود.
رییس جمهوری دربخش دیگری ازسخنان خودبیان کرد: شهیدان اهل سنت و تشیع برای ایجاد و حفظ امنیت در کنار هم بودند. شهید شوشتری و یارانش در همین منطقه آمدند، خدمت کردند و شهید شدند. نقش مردم در بحث حفظ امنیت خوب است.
رییس جمهوری گفت: وضع کپرنشینی در چابهار ساماندهی و تا آخر سال نباید این وضعیت را داشته باشیم. دغدغه‌های مردم را پیگیری خواهم کرد.
گفتنی است آیت‌الله رییسی روزپنجشنبه۱۱شهریورماه دردومین سفراستانی خودپس ازخوزستان به همراه وزرای کشور، نیرو، راه و شهرسازی، اقتصاد و دارایی، صنعت، معدن و تجارت، رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس دفتر رییس‌جمهوری، به چابهار و کنارک در جنوب سیستان و بلوچستان سفر کرد.
کد مطلب: 155439
برچسب ها: ابراهیم رئیسی
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *