۱
۰
پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۱

درامد شرکت های کار در ارتفاع از زبان صادق استوارپور و رضا سعادت دو پیشکسوت راپل در شرکت جهان فرود

مصاحبه اقای صادق استوارپور چافی و رضا سعادت ساروخیل درباره ی درامد و حقوق راپل کارها
حتما شنیده اید که میگویند برج میلاد و برج های دیگر کشورهای دنیا مانند برج خلیفه هرساله توسط اشخاصی تمیز میشوند تا شکل و ظاهر بدی به خود نگیرد. خب تا بحال از خودتان سوال کرده اید که این اشخاص چه کسانی هستند و چگونه این کارها را انجام میدهند و البته چقدر دستمزد برای این کارهای  راپل  دریافت میکنند؟ 
در ادامه از زبان دو پیشکسوت راپل کاری (رضا سعادت - صادق استوارپور) به این موضوعات میپردازیم.
افراد انجام دهنده کار در برج ها چه کسانی هستند؟
برای تمیز کردن و نظافت برج های بزرگ دنیا از داربست نمیتوان استفاده کرد چون به دلیل ارتفاع زیاد اصلا قابل نصب نیستند و برای انجام این کارهای با ارتفاع 500 متر به بالا باید از راپل کار استفاده کرد. هرکسی توان انجام این نوع کار در ارتفاع را ندارد و افراد باید بسیار با دل جرات باشند و همچنین فاقد بیماری های قلبی و عروقی باشند. راپل کارها به دلیل کار روی ارتفاع و وصل شدن به طناب در ارتفاع های بالا دارای حقوق و مزایای خوبی هستند و میتوان گفت 20 برابر یک کارمند معمولی حقوق دریافت میکنند. البته ابزارهای مورد استفاده برای اینکار بسیار ایمن و مورد تایید سازمان های جهانی میباشد و تا به امروز هیچ فوتی در ضمینه سقوط افراد از طناب را نداشته ایم.
تاسیس شرکت جهان فرود
سال 1393 اقای صادق استوار پور متولد 1347 از شهر لنگرود با ثبت نام در یک شرکت معتبر در تهران کار در ارتفاع را اموزش دید. با گسترش این کار توانست با تاسیس یک شرکت بنام جهان فرود انرا به کل ایران معرفی کند. مدیر عامل(صادق استوارپور)  برای بیشتر دیده شدن نیاز به افراد خبره و قدیمی در این ضمینه داشت و اقای رضا سعادت ساروخیل را به عنوان رئیس هیئت مدیره انتخاب کرد. اقای رضا سعادت متولد 1347 از شهر کرج از سال 1397 کار خو‌دش را به صورت رسمی در شرکت جهان فرود اغاز کرد.
نمایندگی شمال کشور اقای صادق استوارپورچافی
به دلیل کمبود نیروی کار به صورت دسترسی با طناب در شمال کشور اقای استوار نمایندگی تهران و کرج را به اقای سعادت واگذار کرد و ساکن شمال کشور شد و به صورت رسمی جهان فرود در مازندران و تمام نقاط شمال دارای نمایندگی است.
نمایندگی تهران و کرج اقای رضا سعادت ساروخیل
اقای سعادت و به دلیل تجربه بالا در مدیریت نیروها و کارها در حال انجام پروژه های ساختمان در استان تهران و البرز میباشد.
شرکت دارای چند نیروی کار می باشد؟
شرکت جهان فرود دارای 30 نیرو متخصص در امور تعمیرات نمای ساختمان میباشد. این نیروها ایرانی هستند و دارای مدرک ایراتا میباشند. تمامی این نیروها دارای سر اکیپ و هرکدام دارای ابزارهای حرفه ای و با استانداردهای جهانی که جهان فرود در اختیار انها  گذاشته است. ادرس دفتر شرکت هم در تهران استاد معین خیابان توس میباشد. 
منطقه فعالیت شما کدام شهر و استان میباشد؟
فعالیت ما در شهرهای شمال کشور و تهران و کرج میباشد و برای شهرها و استان های دیگر کشور با دریافت بیانه اکیپ اعزام میشود و کار شهرستانی های عزیز هم انجام میگیرد.
درامد شرکت های کار در ارتفاع خارجی از زبان صادق استوار و رضا سعادت
درامد شغل ما به دلیل تنوع کارهای تعمیراتی و نظافتی قیمت ها و دستمزدها با هم فرق دارد و در هر ضمینه ای که کار میکنیم اجرت ان کار با یکدیگر فرق دارند. ولی به طور کلی در کشورهای خارجی افرادی که استخدام شرکت ها هستند به طور میانگین هرماهه بین 50 تا 100 میلیون به پول ایران حقوق دریافت میکنند و افرادی که پیمانکار هستند و شرکت بنام انها است هرماهه بین 150 تا 300 میلیون درامد خالص دارند.

درامد شرکت های ایرانی و جهان فرود از زبان استوار و سعادت
به دلیل وضعیت اقتصادی مردم و نداشتن نقدینگی برای انجام کارهای نما ما مبالغ را به صورت چکی هم دریافت میکنیم و تا حد ممکن کمترین قیمت ها را به کارفرما اعلام میکنیم تا بتوانند کار خود را انجام بدهند. اجرت و دستمرد  شرکت ها هرساله به دلیل تورم و افزایش قیمت مواد اولیه نمای ساختمان افزایش میابد.   درامد ما و خیلی از شرکت های ایرانی در ضمینه کار در ارتفاع متفاوت میباشد.   خدمات پیچ و رولپلاک سنگ نما    بیشترین مشتری ها را برای جهان فرود و شرکت های معتبر ایرانی دارد. یکی دیگر از خدماتی که در ایران بسیار مورد توجه قرار گرفته اب بندی کردن سطوح است که در هنگام ساخت با بی توجهی و با استفاده از مصالح بی کیفیت ساخته میشوند. مثلا نمای ساختمان هنگام سنگ کاری باید بندکشی اصولی انجام شود ولی با مواد بی کیفیت انجام میگیرد و بعد از چند سال اب به داخل ساختمان نفوذ میکند و خرجی برای صاحب خانه می اورد. خیلی از کارهای دیگر در ایران انجام میدهیم که در ادامه با شما خواهم گفت. درامد نیروهای استخدامی در ایران از 25 میلیون تا 35 میلیون میباشد و برای افرادی که خودشان پیمانکار هستند بین 50 تا 150 میلیون تخمین زده شده است که در فصول و زمان های مختلف تغییر میکند.  در شرکت جهان فرود اقای صادق استوارپورچافی و رضا سعادت ساروخیل با بیشترین دریافتی بیشترین دستمزدها را دریافت میکنند.

اموزش راپل و کار در ارتفاع
برای اموزش و استخدام باید به سایت جهان فرود راجعه کنید و فرم استخدام را پر کنید تا وقت برای شما معین گردد.  هزینه اموزش راپل 10 میلیون میباشد که طی یک دوره یک هفته ای انجام میگردد. اموزش زیر نطر اقای سعادت انجام میشود.
خدمات شرکت جهان فرود
خدمات نصب توری مرغی توسط جهان فرود
برای جلوگیری از ورود پرندگان به  داخل پاسیو نورگیر و حیاط خلوت از توری های فرنگی استفاده میکنند تا راه ورود کبوتر را ببندند.  
نقاشی نمای ساختمان در جهان فرود
نماهای سیمانی و پنجره های رو ارتفاع بعد از مدتها باعث زشت شدن نمای ساختمان میشوند و باید انها را هرچند سال نو سازی کنید .
بستن درز انقطاع بین دو ساختمان
وقتی دو ساختمان در مجاور یکدیگر ساخته میشوند بین انها یک فاصله 20 سانتی باید گذاشته شود که باعث زشتی و در بیشتر اوقات باعث لانه کردن پرنده ها میشود که باید با ورق یا سیمان پوشانده شود.
نماشویی با دستگاه واتر جت
نمای ظاهری ساختمان بعد از مدتی و کثیف میشود. مخصوصا در شهر تهران به دلیل الاینده ها و گردو غبار زیاد خیلی زود شاهد کثیفی و سیاه شدن نماها میشویم. به همین دلیل خیلی ها برایشان مهم است که نمای تمیزی داشته باشند و از طریق جهان فرود نما را شستشوی میکنند.
پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان
ریزش سنگ بسیار زیاد در ایران اتفاق میوفتد و شرکت ما با طناب و بدون داربست نما را ایمن سازی میکند و از ریزش انها جلوگیری میکند.
اب بندی نمای ساختمان و رفع نم
در فصول سرما و بارندگی یکی از معضل های ساختمان ها ورود نم و رطوبت به داخل ساختمان میباشد که شرکت جهان فرود با مواد خارجی بسیار قوی از ورود انها جلوگیری میکند.
سیمانکاری دیوار جانبی ساختمان
ساختمان هایی که دیوار بقل انها سفال و اجر هستند میتوانند با تماس در اولین فرصت بدون داربست دیوار ساختمان خود را سیمانکاری بکنند.
سخن اخر  و پایانی
برای انتخاب یک شرکت حتما معیارهای بیمه و قرارداد و شماره ثبت را در نظر بگیرید و مطمعا باشید از نیروهای کار بلد استفاده میکنند. چون ممکن است خسارات بسیار بدی به نما وارد بکنند و همچنینشرکت ما  تعمیرات تمام نماهایی از جمله کامپوزیت و سنگ شیشه هم انجام میگیرد.
 
 
کد مطلب: 156143
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


اروانه
Iran, Islamic Republic of
اقای سعادت جزو قدیمی های راپل هستند و باید همیشه به پیشکسوتها احترام گذاشت.