۰
يکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۱

جشن میلاد در میدان آزادی برگزار شد

به همت شهرداری منطقه۹ و با همکاری ناحیه مقاومت حمزه سیدالشهدا ویژه برنامه شب میلاد حضرت ختمی مرتبت و رئیس مذهب شیعه با اجرای برنامه های متنوع برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۹، محمد جواد خسروی شهردار منطقه۹ با تبریک ایام هفته وحدت و میلاد حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) گفت: مجموعه شهری پی گیر برنامه های محله محور با محوریت مساجد است.
وی افزود: اجرای برنامه شب میلاد حضرت ختمی مرتبت و رئیس مذهب شیعه یک برنامه مشارکتی بوده که با همکاری شهرداری منطقه۹ و ناحیه مقاومت حمزه سیدالشهدا در میدان آزادی که نماد و سمبل آزادی، اتحاد و وحدت است، برگزار شده است.
شهردار منطقه۹ ابراز امیدواری کرد تا اجرای برنامه این شب فرخنده زمینه ساز اجراها و اتفاقاتی باشد که سبب ایجاد روحیه نشاط در دوران پسا کرونا برای شهروندان شود.
خسروی تاکید کرد: هدف ما در شهرداری منطقه۹ همسو با رویکرد مدیریت ارشد شهری این است تا برنامه ها با مشارکت شهروندان انجام شود که در این راستا همیاری بسیج و استفاده از این ظرفیت ارزشمند را می طلبد.
لازم به ذکر است ویژه برنامه میلاد حضرت محمد(ص) و امام صادق(ع)  با اجرای برنامه های شاد و متنوعی از جمله؛ مولودی خوانی، نورافشانی، اجرای گروه سرود، شعر آئینی، اجرای زنده رحیم شهریاری، اهداء جوایز و پذیرایی در میدان آزادی برگزار و مورد استقبال کم نظیر شهروندان قرار گرفت.

کد مطلب: 157075
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *