۰
چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۴

آتش‌سوزی در پاساژ قائم تجریش

حادثه آتش سوزی پاساژ قائم در منطقه تجریش شمال پایتخت ۱۰ نجات یافته داشت.
آتش‌سوزی در پاساژ قائم تجریش
حادثه آتش سوزی پاساژ قائم در منطقه تجریش شمال پایتخت ۱۰ نجات یافته داشت.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: پس از اعلام این حادثه در ساعت ۳۶ دقیقه بامداد به سامانه ۱۲۵، بی درنگ ماموران چهار ایستگاه آتش نشانی شامل ۲ گروه حریق و ۲ گروه نجات به محل حادثه اعزام شدند.
سید جلال ملکی افزود: با حضور آتش نشانان مشاهده شد در یک ساختمان ۶ طبقه تجاری که یک طبقه منفی داشت قسمتی از داکت سیم کشی ها در طبقه منفی این ساختمان دچار آتش سوزی شده و دود غلیظی این پاساژ را فرا گرفته بود.
وی با بیان اینکه زمانی که حادثه روی داد مغازه های این پاساژ تعطیل بود گفت: در طبقه آخر این ساختمان یک رستوران بود که تعدادی در این مکان حضور داشتند که آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش وارد این طبقه شدند و موفق شدند ۱۰ نفر از این افراد را به سلامت از محل حادثه خارج کنند.
به گفته ملکی در این حادثه به فردی آسیب نرسید اما از مدیران و مالکان این گونه ساختمان های تجمعی می خواهیم که نسبت به ارتقا سطح ایمنی این اماکن تجمعی اقدامات بیشتری انجام دهند و اگر این حادثه در ساعت کاری این ساختمان تجاری روی می داد وضعیت امداد رسانی بسیار پیچیده می شد.
وی علت این آتش سوزی را در دست بررسی کارشناسان اعلام کرد.
کد مطلب: 158072
برچسب ها: میدان تجریش
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *