۰
شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۲

دستگیری ۱۷۵ اوباشگر در تهران

رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری ۱۷۵ تن از اراذل و اوباش و مزاحمان در سطح محلات شهر تهران خبر داد.
دستگیری ۱۷۵ اوباشگر در تهران
رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری ۱۷۵ تن از اراذل و اوباش و مزاحمان در سطح محلات شهر تهران خبر داد.
گبه گزارش ایسنا، سرهنگ پیام کاویانی در اجرای ششمین مرحله از طرح اقتدار پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ که پیش از ظهر امروز برگزار شد، گفت:‌ این مرحله از طرح پس از انجام ساعت‌ها و روزها کار اطلاعاتی طی شبانه روز گذشته در سطح محلات و مناطق۲۲گانه شهر تهران به مرحله اجرا درآمد و در جریان آن ۱۷۵ تن از اراذل و اوباش و مزاحمان نوامیس دستگیر شدند.
وی با بیان اینکه در اجرای این مرحله از طرح اقتدار بیش از ۷۶محله و پاتوق اراذل و اوباش در سطح شهر تهران مورد شناسایی قرار گرفت، گفت: افرادی که در این پاتوق‌ها شناسایی ودستگیر شدند به روش‌های مختلف اقدام به ایجاد مزاحمت و سلب آسایش و آرامش شهروندان و ساکنان محلات کرده بودند.
به گفته کاویانی، در این طرح۱۷ قبضه انواع سلاح سرد شامل قمه و شمشیر و چاقو و... نیز از اشرار دستگیر شده کشف وضبط شد.
وی از پلمب ۲۰ واحد صنفی متخلف که تبدیل به محلی برای تردد و پاتوق اراذل و اوباش شده بود نیز خبر داد و گفت:‌به تعدادی واحد صنفی از جمله قهوه‌خانه، باشگاه بدنسازی و ... نیز تذکرات لازم داده شد.
رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به برخورد پلیس با فعالیت اراذل و اوباش در فضای مجازی نیز گفت:‌ در این مرحله از طرح بیش از۱۶ پیچ اینستاگرامی و تارنماهای مرتبط با  اراذل و اوباش نیز مورد شناسایی قرار گرفته و مدیران آنها احضار شد. همچنین این سایت‌ها نیز مسدود شدند که برای گردانندگان آنها پرونده قضایی تشکیل شد. 
کد مطلب: 160142
برچسب ها: اوباش
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *