۰
يکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۵

موافقت مدافع برزیلی با تمدید قرارداد با استقلال

سیلوا که در نیم فصل دوم به عنوان بازیکن آزاد و با قراردادی ۶ ماهه به استقلال پیوست، از هفته بیست و دوم و بازی مقابل صنعت نفت در ترکیب استقلال قرار گرفت.
موافقت مدافع برزیلی با تمدید قرارداد با استقلال
به گزارش مردم سالاری آنلاین، به نقل از مهر، سیلوا که در نیم فصل دوم به عنوان بازیکن آزاد و با قراردادی ۶ ماهه به استقلال پیوست، از هفته بیست و دوم و بازی مقابل صنعت نفت در ترکیب استقلال قرار گرفت.
رافائل سیلوا حتی اگر بهترین خرید این فصل آبی پوشان هم نباشد (که می‌تواند باشد)، می‌توان او را به موقع ترین خرید این فصل آنها دانست. مدافع با تجربه‌ای که یک شب پس از حضورش در تهران برای استقلال به میدان رفت و نه تنها از نظر فنی یک تنه جای مرادمند و یزدانی را پر کرد، از آن مهم‌تر آرامش ناشی از اعزام دو مدافع میانی آبی پوشان به خدمت سربازی را هم از بین برد.
سیلوا که در نیم فصل دوم به عنوان بازیکن آزاد و با قراردادی ۶ ماهه به استقلال پیوست، از هفته بیست و دوم و بازی مقابل صنعت نفت در ترکیب استقلال قرار گرفت و به جز بازی مقابل سپاهان را که به دلیل محرومیت از دست داد، در تمام دیدارهای این تیم در زمین حضور داشت و تبدیل به یکی از ارکان دفاعی آنها شد. بازی مقابل نفت مسجد سلیمان می‌تواند آخرین حضور او در ترکیب استقلال باشد، اگر قراردادش را با آبی پوشان تمدید نکند.
در حالی که استقلالی‌ها مایلند قرارداد سیلوا را حداقل برای فصل آینده هم تمدید کنند، این بازیکن تا این لحظه رسماً حاضر به مذاکرات جدی و تمدید قرارداد نشده است. اما از باشگاه استقلال خبر می‌رسد سیلوا اخیراً به صورت تلویحی موافقت خود را برای تمدید قرارداد به مدت یک فصل اعلام کرده است و بعید نیست نام او به عنوان یکی از تمدیدی های فصل آینده این باشگاه اعلام شود.
کد مطلب: 164270
برچسب ها: باشگاه استقلال
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *