; ?>; ?> تهران فردا ۱۴ تیر هم تعطیل است؟ - مردم سالاری آنلاين
۰
دوشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۳

تهران فردا ۱۴ تیر هم تعطیل است؟

امروز هوای تهران از نظر آلودگی مرحله بسیار ناسالم را رد کرد و وارد مرحله خطرناک شد. به همین دلیل تهران امروز ۱۳ تیر ماه تعطیل شد.
تهران فردا ۱۴ تیر هم تعطیل است؟
به گزارش تجارت‌نیوز، هوای تهران به دلیل وجود آلاینده و ریزگردها از روز گذشته وارد مرحله ناسالم و بسیار ناسالم شد. از ساعت ۲۰ روز گذشته، میزان آلودگی هوا به ۲۰۸ رسید و وارد محدوده بسیار ناسالم شد. روند افزایش آلودگی هوا ادامه داشت و در ساعت ۲ بامداد امروز به ۴۳۲ رسید که مرحله خطرناک است.
اما از ساعت ۵ بامداد به تدریج از میزان آلایندگی هوا کاسته شده و ساعت ۵ بامداد شاخص آلودگی عدد ۲۰۵ را نشان داد که نشان می‌داد هوای تهران همچنان بسیار خطرناک است.
اما در ساعات گذشته این روند کاهشی بود و آنگونه که سایت کنترل کیفیت هوای تهران اعلام کرده است شاخص آلودگی هوا از ساعت ۶ صبح تا ۳ عصر به تدریج وارد محدوده ناسالم و سپس مرحله قابل قبول رسید.
تا لحظه تنظیم این گزارش هوای تهران قابل قبول گزارش شده است و باید دید در ساعات باقیمانده روز وضعیت آلودگی به چه سمتی می‌رود و آیا کاهشی است یا افزایشی.

چون امروز از نخستین ساعات بامداد آلودگی هوا شدت گرفت.
به نظر می‌رسد که اگر شاخص آلودگی هوا وارد محدوده قرمز شود و ادامه داشته باشد، باید انتظار داشت که تهران فردا ۱۴ تیر ماه دوباره تعطیل شود. اما اگر روند کنونی حفظ شود، وضعیت هوا در حد مطلوبی قرار دارد و بعید است تعطیلی در کار باشد.
کد مطلب: 167726
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *