۰
دوشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۰

رسمی: رافائل سیلوا در استقلال ماندگار شد

مدافع برزیلی استقلال پس از توافق با مدیران باشگاه، قراردادش را با آبی پوشان تمدید کرد.
رسمی: رافائل سیلوا در استقلال ماندگار شد
به گزارش ورزش سه، رافائل سیلوا نیز یکی دیگر از مدافعین استقلال بود که در پایان فصل قراردادش با آبی پوشان به پایان رسیده بود. بازیکنی که در زمستان گذشته و پس از جدایی از الفیصلی عربستان، راهی ایران شد تا جای خالی سیاوش یزدانی و حسین مرادمند را پر کند.
حضور کوتاه مدت و 6 ماهه سیلوا در جمع آبی پوشان بسیار پر بار بود و او توانست به یکی از نقاط قوت تیمش تبدیل شود اما پایان قرارداد کوتاه مدت این بازیکن با استقلال زمینه را برای جدایی او فراهم کرد.
سیلوا در این مدت مذاکراتی را با مدیران باشگاه داشت که طرفین بر سر قیمت قرارداد به توافق دست پیدا نکردند تا مدافع برزیلی با انتشار یک استوری معنادار، به نوعی با هواداران استقلال خداحافظی کرده باشد.

با وجود این استوری، اما مدیران استقلال مذاکرات خود را با این بازیکن از سر گرفتند و نهایتا پس از تخفیفی که این مدافع برزیلی به آبی ها داد، او قراردادش را به مدت 2 فصل دیگر با این تیم تمدید کرد.
سیلوا پس از تمدید قراردادش و در پیامی تصویری که در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است، گفت: هیچوقت شک نکردم که اینجا خواهم ماند. همیشه گفتم قلب من اینجاست.
او در ادامه گفت: حس میکنم در خانه هستم و بسیار خوشحالم که دو سال دیگر باهم خواهیم بود. فصل جدیدی آغاز خواهد شد و ما به حمایت های شما احتیاج داریم. ممنون بابت همه پیام ها و حمایت هایتان؛ شما فوق العاده اید.
کد مطلب: 167756
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *