; ?>; ?> عقد بدون هیاهوی مهدی طارمی در بوشهر از زبان پدرش - مردم سالاری آنلاين
۰
چهارشنبه ۱۵ تير ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۷

عقد بدون هیاهوی مهدی طارمی در بوشهر از زبان پدرش

پدر مهدی طارمی خبر از اردواج پسرش در بوشهر داد
عقد بدون هیاهوی مهدی طارمی در بوشهر از زبان پدرش
این روزها حواشی زیادی در خصوص پیوند مهدی طارمی و همسرش مطرح می‌شود. بازیکن بوشهری شاغل در لیگ پرتغال که با درخشش خود در این فصل بین تیم‌های اروپایی خواهان زیادی پیدا کرده است، اما برخی از رسانه‌ها با هدف حاشیه‌سازی برای این بازیکن خوش اخلاق بوشهری، مسائلی را به وی نسبت داده‌اند که خلاف واقعیت است.
فارس نوشت: علیشاه طارمی پدر مهدی با رد این شایعات گفت: مراسم عقد رسمی مهدی با حضور اعضای درجه یک خانواده داماد و عروس در بوشهر برگزار شده است و هیچ خبری از مراسم لاکچری و میلیاردی نبوده و مراسم دیگری نیز برگزار نخواهد شد.

وی با توجه به نزدیکی سفر عادل فردوسی پور به بوشهر و حضور مهدی طارمی در این شهر، حتی شایعاتی مبنی بر حضور این مجری معروف صداوسیما در مراسم مهدی منتشر شد که پدر طارمی این موضوع را بی‌پایه و اساس دانست.
برخی رسانه‌ها تا حدی پیش رفتند که با تصاویری ساختگی مدعی انتشار عکس‌های مراسم عقد رسمی مهدی می‌شوند اما به گفته پدر مهدی اصلا عکاسی حضور نداشته و همه تصاویر جعلی می‌باشد.
به گفته علیشاه طارمی، مهدی جز مجلس خانوادگی که در بوشهر برگزار شده، هیچ گونه مراسم دیگری تدارک ندیده و شایعاتی نظیر عروسی میلیاردی در تهران، پرتغال و بوشهر با هدف جذب بازدیدکننده و فالوور درحال انتشار می‌باشد.
کد مطلب: 167882
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *