۰
پنجشنبه ۱۶ تير ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۰

جانشین فرمانده کل سپاه: خانم‌ها، خط مقدم این جبهه هستند؛ مردان نمی‌توانند وارد این جبهه شوند

سردار فدوی گفت: یکی از هدف‌گذاری‌های دشمنان، موضوع بانوان است که از این راه با انقلاب دشمنی کنند. آن‌ها می‌خواهند با استفاده از روش‌های تبلیغاتی و فضای مجازی از خودمان علیه خودمان استفاده کنند.
جانشین فرمانده کل سپاه: خانم‌ها، خط مقدم این جبهه هستند؛ مردان نمی‌توانند وارد این جبهه شوند
باشگاه خبرنگاران نوشت: سردار فدوی گفت: یکی از هدف‌گذاری‌های دشمنان، موضوع بانوان است که از این راه با انقلاب دشمنی کنند. آن‌ها می‌خواهند با استفاده از روش‌های تبلیغاتی و فضای مجازی از خودمان علیه خودمان استفاده کنند.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم تشییع پیکر دو شهید گمنام دفاع مقدس که  از وزارت ورزش و جوانان به مقصد مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب برگزار شد، با بیان اینکه شهادت هر فردی، عنایت خداوند به ما است، اظهار داشت: در این سال‌های نورانی، خداوند به ما عنایت کرد که هر از گاهی انسانی بزرگ و شهید عزیزی بیاید و یادآور دستورات خداوند برای ما باشد.
وی افزود: بیش از ۳۰ سال از پایان جنگ گذشته است و دشمنان انقلاب جرأت نکرده‌اند که حتی یک تیر به سوی ایران شلیک کنند؛ اما سراغ مدل‌های دیگر خباثت و دشمنی با انقلاب رفتند.
جانشین فرمانده کل سپاه درمورد تأثیرات فرهنگی دشمن بر مردم هشدار داد: یکی از هدف‌گذاری‌های دشمنان، موضوع بانوان است که از این راه با انقلاب دشمنی کنند. آن‌ها می‌خواهند با استفاده از روش‌های تبلیغاتی و فضای مجازی از خودمان علیه خودمان استفاده کنند. خط مقدم این جبهه خانم‌ها هستند و آن‌ها هستند که باید وارد این عرصه شوند و دشمن را با شکست روبه‌رو کنند؛ مردان در این جبهه نمی‌توانند وارد شوند.
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: توصیه به حجاب وصیت اکثر قریب به اتفاق شهداست. حجاب دیگر تنها یک واجب نیست، بلکه نمادی برای اسلام و انقلاب اسلامی است. شهدا می‌توانند به ما خیر برسانند. خدا به شهدا اجازه داده است تا به ما عنایت داشته باشند.
سردار فدوی گفت: شهیدان کار سختی انجام دادند و مردم ما به مثابه شهیدان هستند. سختی این کار این است که انسان می‌بایست برای آن جان بدهد. در حالی که برای همه، جان عزیزترین چیز است. شهدا رفتند در حالی که می‌دانستند بری دفاع از اسلام، انقلاب و کشور لزوماً باید جان بدهند. وی اضافه کرد: بیش از ۲۰۰ هزار شهید مردانه ایستادند و جان عزیز خود را دادند تا کار بزرگی را که دستور خدا بود، انجام بدهند.
سردار فدوی بیان کرد: ما ۴۳ سال پس از پیروزی انقلاب، به برکت شهدا، اسلام و انقلاب اسلامی، دشمنان انقلاب و دنباله‌روندگان آن‌ها را با شکست روبه‌رو کردیم. ما می‌توانیم در این جبهه پیروز شویم. همه ما یک روز می‌میریم و وقتی مُردیم، ما و اعمال ما در مقابل خدا قرار می‌گیریم.
وی افزود: شیاطین با روش‌هایی با انسان مقابله می‌کنند که به آن امیدوار شده‌اند. دنباله‌روی بعضی از مردم از شیاطین در شأن مردم ۲۰۰ هزار شهید داده ما نیست. وقتی انسان در برابر خدا قرار می‌گیرد، مستأصل می‌شود؛ پس نگذاریم خبیثان عالم بر ذهن و عمل ما تأثیرگذار باشند.
کد مطلب: 168026
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *