۰
دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۵

آپارتمان های ۵ میلیاردی مرکز تهران

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات آپارتمان‌های ۵ میلیاردی مرکز تهران خواهیم‌ پرداخت.
آپارتمان های ۵ میلیاردی مرکز تهران
به گزارش مردم سالاری آنلاین به نقل از اقتصاد آنلاین،به علت اینکه مناطق مرکز تهران، مناطقی پر‌طرفدار برای متقاضیان خرید مسکن است و دسترسی آسان به اکثر خدمات رفاهی و حمل نقل عمومی را در بر دارد، می‌تواند انتخاب خوبی برای خرید خانه باشد. اگر شما با سرمایه‌ای حدود ۵ میلیارد تومان قصد سرمایه‌گذاری در این منطقه را دارید، تا پایان این گزارش همراه ما باشید.
اگر با سرمایه‌ای معادل ۴ میلیارد و ۹۶۰ میلیون تومان، قصد سرمایه‌گذاری در امیرآباد را دارید، می‌توانید واحدی ۸۰ متری که ۱۲ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ خوابه باشد را با این سرمایه خریداری کنید. اگر واحدی بزرگ‌تر در این محله می‌خواهید میتوانید واحدی ۳۰ ساله با متراژ ۱۲۵ متر و ۳ اتاق خواب را با قیمتی معادل ۴ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان خریداری کنید.
واحد آپارتمانی نوساز در میدان‌ولیعصر با متراژ ۸۸ متر و ۲ اتاق خواب در روز های گذشته معادل ۵ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.
آپارتمانی نوساز در یوسف‌آباد با متراژ ۶۵ متر و ۱ اتاق خواب، ارزشی معادل ۵ میلیارد تومان دارد. اگر متقاضی واحدی بزرگ‌تر در این محله هستید می‌توانید واحدی ۳۰ ساله با متراژ ۹۶ متر و ۲ اتاق خواب را با مبلغی بالغ‌بر ۴ میلیارد و ۹۹۲ میلیون تومان خریداری کنید.
با سرمایه حدود ۵ میلیارد تومان، می‌توانید واحدی ۱۲۷ متری در بلوار کشاورز که ۲۶ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۳ اتاق خواب داشته باشد را خریداری کنید.
اگر قصد خرید واحد آپارتمانی در محله فاطمی را دارید، می‌توانید واحدی یک خوابه با متراژ ۸۵ متر و سنی معادل ۱۱ سال را با قیمتی بالغ‌بر ۵ میلیارد تومان خریداری کنید.  اگر‌ واحدی ۲ خوابه در همین محله می‌خواهید، می‌توانید واحدی ۸۰ متری که ۱۱ سال از ساخت آن گذشته باشد را با سرمایه‌ای معادل ۵ میلیارد تومان خریداری کنید.
توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.
 
کد مطلب: 170968
برچسب ها: مسکن مرکز تهران
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *