۰
جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۲

زورگیر جنوب تهران بازداشت شد

رئیس کلانتری ۱۳۰ نازی آباد از دستگیری سارق زورگیر بلافاصله بعد از سرقت خبر داد.
زورگیر جنوب تهران بازداشت شد
به گزارش مردم سالاری آنلاین،سرهنگ "پیمان گودرزی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: روز گذشته در پی اعلام یک فقره سرقت تلفن همراه در محله نازی آباد سریعا عملیات کلانتری برای بررسی موضوع به محل اعزام و یکی از شهروندان به ماموران مراجعه و اعلام کرد که لحظاتی قبل راکب و ترک نشین موتورسیکلتی تلفن همراه وی را زورگیری و به سرعت متواری شدند.
وی با بیان اینکه عملیات کلانتری مشخصات متهمان را به کلیه واحدهای گشتی اعلام و طرح مهار اجرا شد افزود: گشت زنی هدفمند آغاز تا اینکه گشت انتظامی کلانتری موتورسیکلتی با همان مشخصات در حال تردد مشاهده و در یک عملیات منسجم و ضربتی موتورسیکلت متوقف و ترک نشین موتور سیکلت دستگیر و ولی راکب آن متواری شد.
این مقام انتظامی به کشف تلفن همراه مسروقه و یک قبضه سلاح سرد اشاره کرد و ادامه داد: متهم ۲۷ ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و ۵ فقره سرقت تلفن همراه با تهدید سلاح سرد اعتراف و در این رابطه کلیه مال باختگان شناسایی شدند.
سرهنگ گودرزی در پایان با اشاره به اینکه متهم از افراد سابقه دار می باشد خاطر نشان کرد: تحقیقات بیشتر برای کشف جرایم احتمالی متهم و دستگیری متهم متواری شده ادامه دارد.
کد مطلب: 171397
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *