۰
شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۹

اردوغان: مصمم به پیروزی در انتخابات ۲۰۲۳ هستیم

«رجب طیب اردوغان» رئیس‌جمهور ترکیه و رهبر حزب عدالت و توسعه در این کشور، ضمن اشاره به پیروزی‌های انتخاباتی‌اش از بدو تاسیس حزب تاکنون، تاکید کرد که آن‌ها مصمم به پیروزی در انتخابات پارلمانی و ریاست جمهوری سال ۲۰۲۳ هستند.
اردوغان: مصمم به پیروزی در انتخابات ۲۰۲۳ هستیم
به گزارش مردم سالاری آنلاین به نقل از فارس، طبق گزارش خبرگزاری «آناتولی»، امروز (شنبه) حزب عدالت و توسعه در بیانیه منتشر شده‌اش اعلام کرد که اردوغان به مناسبت بیست و یکمین سالگرد تاسیس این حزب پیام تبریکی به اعضای موسس آن فرستاده و از برنامه‌های آینده حزب گفته است.

اردوغان در پیام خود، از دستاوردهای دولت‌های تشکیل‌شده از حزب عدالت و توسعه در سال‌های گذشته و پیشرفت‌هایی که در زیرساخت‌ها، از آموزش تا سلامت، از امنیت تا عدالت، از حمل‌ونقل تا انرژی و از صنعت تا ورزش ایجاد کرده‌اند، قدردانی کرد.
رئیس‌جمهور ترکیه افزود: وقتی امروز به گذشته نگاه می‌کنیم، با خوشحالی متوجه می‌شویم که یک کارزار دموکراتیک و روندی توسعه‌محور یک قرنی را طی ۲۰ سال انجام پیش بردیم. ما مصمم هستیم که حزب عدالت و توسعه را بار دیگر به حزب پیروز پای صندوق‌های رای انتخاباتِ ریاست‌جمهوری و پارلمانی تبدیل کنیم؛ انتخاباتی که قرار است در سال ۲۰۲۳ برگزار شود.
فردا، روز یک‌شنبه (۱۴ آگوست) حزب حاکم عدالت و توسعه در ترکیه بیست و یکمین سالگرد تأسیس خود را جشن می‌گیرد؛ دولت‌های این حزب، دوره‌های مدیریتی خود را به عنوان موفقیت‌های تاریخی یاد می‌کنند.
پیش از این، فراکسیون پارلمانی حزب جمهوری خواه خلق ترکیه اعلام کرد که «کمال قلیچدار اوغلو» رقیب ردوغان در انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور خواهد بود.
کد مطلب: 171541
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *