۰
يکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۵

فراخوان تست بازیگری تئاتر کمیته مشترک

«کمیته مشترک» به کارگردانی میلاد جباری‌مولانا که خود را برای حضور در چهل‌ویکمین جشنواره تئاتر فجر آماده می‌کند، برای جذب بازیگر فراخوان داد.
فراخوان تست بازیگری تئاتر کمیته مشترک
به گزارش روابط‌عمومی گروه،میلاد جباری مولانا، پژوهشگر و مدرس دانشگاه، برای آماده سازی نمایش کاربردی جدید خود، با نام «کمیته مشترک» جهت اجرای عموم و شرکت در چهل‌و‌یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، در بهمن ماه ۱۴۰۱، از بازیگران و دانشجویان رشته بازیگری، در سنین ۱۷ تا ۴۵سال (خانم و اقا)، جهت ایفای ۳۵ نقش  و ۱۰ عضو همسرایان(سوپرانو، آلتو، تنور و باریتون) برای حضور در جلسه آزمون و انجام تست دعوت به عمل می‌آورد. لازم به ذکر است، این تست در دو مرحله برگزار می‌شود. از بازیگران، دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته بازیگری و همچنین از علاقه‌مندان به شرکت در موقعیت‌های کاری پشت صحنه و کارهای تولیدی برای شرکت در این آزمون تقاضا می‌شود، ابتدا مشخصات کامل خود از جمله: (نام و نام خانوادگی، سن، قد، عکس چهره و عکس تمام قد به همراه رزومه هنری) را به شماره ۰۹۱۹۹۰۱۶۱۳۱ ارسال نمایند.
در صورت پذیرفته شدن در این مرحله جهت انجام تست حضوری در تاریخی معین با متقاضیان، تماس حاصل خواهد شد. گفتنی است، که این آزمون و حضور در این پروژه، شامل هیچگونه هزینه‌ای نمی‌شود و کاملا رایگان است. در ضمن برای حضور در این پروژه داشتن رزومه اجرای عموم به صورت حرفه‌ای، دانشجویی، و یا حتی آماتور در زمینه بازیگری تئاتر نیز الزامی است. مهلت ارسال مشخصات متقاضیان تا ۲۸مرداد ماه ۱۴۰۱ می‌باشد. میلاد جباری‌مولانا که طراح، مبتکر و کارگردان اولین موزه زنده ایران به روش کاربردی است، کارگردانی آثاری همچون؛ «دموکراسی سفارشی»، «خلیل»، «مسافر نیمه راه»، «رویای شب دهم اردیبهشت»، «زمانی برای زن بودن»،«حبیب» و چندین اثر دیگر را در کارنامه خود دارد.
کد مطلب: 171592
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *