۰
جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۵

کاپیتان سابق رئال به نیس می‌پیوندد؟

برخی رسانه‌های اروپایی مدعی هستند احتمال دارد مارسلو، کاپیتان سابق رئال مادرید، به باشگاه فرانسوی نیس بپیوندد.
کاپیتان سابق رئال به نیس می‌پیوندد؟
به گزارش مردم سالاری آنلاین، بعد از جدایی اشک‌بار مارسلو از رئال مادرید شایعاتی درباره باشگاه آینده او مطرح بود اما با اینکه در روزهای اخیر اخباری منتشر شد که نشان می‌داد ستاره برزیلی قصد دارد با فوتبال خداحافظی کرده و بازنشسته شود امروز برخی رسانه‌های اروپایی مدعی شدند که احتمال انتقال این مدافع باتجربه به باشگاه فرانسوی نیس وجود دارد.
مارسلو که در سال ۲۰۰۶ از فلومیننزه در برزیل به رئال مادرید پیوسته بود امسال بعد از شانزده سال پوشیدن پیراهن رئال و بدست آوردن پنج جام قهرمانی چمپیونزلیگ از باشگاه اسپانیایی خداحافظی کرد.
بعد از خداحافظی مارسلو از رئال شایعات متعددی درباره تیم بعدی او مطرح نبود که هیچکدام از آنها به واقعیت تبدیل نشد. در روزهای بعد از جدایی مدافع برزیلی از باشگاه سابقش از مارسی، مونزا، لاتزیو و حتی باشگاه‌هایی در ترکیه به عنوان مقصد او نام برده می‌شد. مارسلو تا این لحظه هیچ صبحتی در این باره نداشت و در روزهای اخیر گفته می‌شد احتمال بازنشستگی او بالاتر رفته است.
امروز اما چند رسانه‌ اروپایی مدعی شدند که مدافع کهنه‌کار برزیلی مشغول مذاکره با دو باشگاه است. از این دو باشگاه تنها به نام یکی از آنها، باشگاه فرانسوی نیس، اشاره شده است. نیس از شروع پنجره نقل و انتقالات تابستانی به دنبال یک دفاع چپ می‌گردد. با توجه به شرایط جدید باشگاه نیس، بعید به نظر می‌رسد که این باشگاه برای پرداخت دستمزد مد نظر مارسلو مشکلی داشته باشد.
کد مطلب: 172073
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *