۰
جمعه ۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۰

ساکرنت: ایران با کی روش شانس بیشتری برای صعود دارد

نشریه ورزشی ساکرنت معتقد است حضور کارلوس کی روش روی نیمکت ایران، شانس تیم ملی را برای صعود به مرحله حذفی جام جهانی افزایش داده است.
ساکرنت: ایران با کی روش شانس بیشتری برای صعود دارد
به گزارش مردم سالاری آنلاین،نشریه انگلیسی ساکرنت درباره وضعیت تیم ملی نوشت:با بازگشت اخیر کارلوس کی‌روش به عنوان سرمربی، شانس ایران برای رسیدن به مرحله حذفی جام جهانی برای اولین بار افزایش یافت. تورنمنت امسال سومین جام جهانی متوالی خواهد بود که سرمربی پرتغالی در راس هدایت تیم ملی قرار دارد. در دوره قبل ایران با اسپانیا و پرتغال برای رسیدن به دور حذفی رقابت کرد و با فاصله کمی از رسیدن به دور حذفی بازماند.
با بازگشت کارلوس کی‌روش، ایران برای اولین بار به دنبال صعود به مرحله حذفی جام جهانی فوتبال در قطر ۲۰۲۲ خواهد بود. انتصاب مجدد کی‌روش مورد استقبال هواداران و همچنین بازیکنان قرار گرفته است، نه تنها به دلیل احترامی که قبلاً برای او قائل بودند، بلکه به این دلیل که چندین نفر از اعضای ارشد تیم رابطه خوبی با دراگان اسکوچیچ نداشتند.
تیم ایران سرشار از استعداد و تجربه است و بازیکنانی چون مهدی طارمی، علیرضا جهانبخش و سردار آزمون را در ترکیب دارد. بازیکنان ایران می‌توانند تاثیر حضور کی‌روش را در دیدار دوستانه برابر اروگوئه و سنگال نشان دهند و باید دید ایران در این دو دیدار چه عملکردی خواهد داشت.
کد مطلب: 175243
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *