۰
چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

استفاده از ماسک برای دانش‌آموزان ضرورت دارد؟

سال تحصیلی جدید پس از دو سال آموزش غیرحضوری به‌دلیل شیوع کرونا از این هفته به‌صورت حضوری شروع شد. استفاده از ماسک برای دانش‌آموزان ضروری است؟
استفاده از ماسک برای دانش‌آموزان ضرورت دارد؟
به گزارش مردم سالاری آنلاین،رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک برای دانش‌آموزان ضروری اعلام شد.
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش گفت: رعایت نکات بهداشت فردی و استفاده از ماسک برای دانش‌آموزان با توجه به بازگشایی مدارس و از سرگیری آموزش‌های حضوری ضروری است.
محمدمهدی کاظمی، رئیس ستاد پروژه مهر به دانش‌آموزان بالای ۱۲ سال نیز توصیه کرد که نسبت به دز یادآور واکسن کرونا اقدام کنند تا سطح ایمنی بدنشان افزایش پیدا کند تا دچار بیماری نشوند.
کاظمی اظهار کرد: تزریق واکسن کرونا برای دانش‌آموزان اختیاری است، اما توصیه می‌کنیم که دانش‌آموزان واکسن کرونا را تزریق کنند.
وی اضافه کرد: اگرچه معلمان نیز توصیه‌های لازم بهداشتی را در کلاس‌ها خواهند داشت و پوستر‌ها و بسته‌های آموزشی نیز در مدارس وجود دارد، اما خانواده و اولیای مدارس و رسانه ملی نیز در این خصوص نقش مهمی دارند.
این مقام مسئول با بیان اینکه بحث تهویه کلاس‌های درس توسط سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس بررسی شده است، گفت: امیدواریم مهر بانشاط و بدون مشکلی را داشته باشیم و بتوانیم به ارتقای کیفیت آموزشی کمک کنیم.
منبع:باشگاه خبرنگاران
کد مطلب: 175685
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *