۰
پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۰

هشدار آذری جهرمی نسبت به محدودیت اینترنت

آزموده را آزمودن خطاست
آذری جهرمی درباره محدودیت اینترنت نوشت: تا سخنی می‌گویم یا نقدی مطرح می‌کنم، فریاد‌ها بلند می‌شود که مگر در زمان شما فلان کار نشد و یا در زمان شما فلان سیستم پایه‌گذاری نشد.
هشدار آذری جهرمی نسبت به محدودیت اینترنت
به گزارش مردم سالاری آنلاین، محمد جواد آذری جهرمی، وزیر پیشین ارتباطات با انتشار مطلبی در کانال تلگرامی‌اش نسبت به محدودیت‌های اینترنت واکنش نشان داد و نوشت:
تا سخنی می‌گویم یا نقدی مطرح می‌کنم، فریاد‌ها بلند می‌شود که مگر در زمان شما فلان کار نشد و یا در زمان شما فلان سیستم پایه‌گذاری نشد؛ هر چند بسیاری از این انتساب‌ها صحیح نیست، اما فرض کنید همه ادعا‌های شما در مورد عملکرد بنده درست باشد، بنده با همه همین تجاربی که شما می‌گویید عرض می‌کنم: «این مسیر تعامل با فضای مجازی قطعا غلط است، آزموده را آزمودن خطاست».
امروز و در مهرماه ۱۴۰۱ میزان آسیب‌های اجتماعی و یا به دیگر سخن آمار هر آنچه که عاملش فضای مجازی شمرده شده (طلاق، اعتیاد، ناآرامی‌های اجتماعی و سیاسی و …) را یادداشت کنید، سال آتی با این رویکرد اعمالی شما به فضای مجازی هم آن‌ها را مجدد سنجش کنید. از دید بنده به احتمال بسیار زیاد، شرایط بدتر خواهد بود چرا که عامل فضای مجازی نیست.
از آن‌سو یقینا میزان قابل توجهی از سرمایه اجتماعی دولت از دست خواهد رفت.
امیدوارم تصمیم‌های واقع‌بینانه‌ای اتخاذ شود.
کد مطلب: 175768
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *