۰
جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰

کندوان از ساعت ۱۵ یک‌طرفه می‌شود

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به انسداد مرزن‌آباد از ساعت ۱۲ امروز، گفت: محور کندوان کندوان از ساعت ۱۵ تا ۲۴ امروز از مسیر شمال به جنوب به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.
کندوان از ساعت ۱۵ یک‌طرفه می‌شود
به گزارش مردم سالاری آنلاین،یدالله جهان‌تاب امروز در گفت‌وگویی درباره آخرین وضعیت جاده‌های مازندران، اظهار کرد: درحال حاضر شاهد ترافیک سنگین خودروها در محور کندوان و همچنین تردد نیمه‌سنگین خودروها در محور هراز هستیم.
وی افزود: باتوجه به ورودی‌هایی که داشتیم انتظار داریم از بعدازظهر بر حجم ترافیک در محورها افزوده شود.
رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: به‌منظور تخلیه بار ترافیکی بحث اعمال محدودیت یک‌طرفه در محور کندوان در دستور کار قرار دارد.
جهان‌تاب با اشاره به انسداد مرزن‌آباد از ساعت ۱۲ امروز، یادآور شد: محور کندوان کندوان از ساعت ۱۵ تا ۲۴ امروز از مسیر شمال به جنوب به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.
وی با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی از محور هراز و تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان کماکان ممنوع است، تصریح کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی تا ساعت ۲۴ امروز از محور هراز ممنوع است.
رئیس پلیس راه مازندران با تاکید بر ضرورت توجه رانندگان به توصیه‌ها و هشدارهای پلیس، گفت: رانندگان برای اطلاع از آخرین وضعیت جاده‌های شمال می‌توانند با شماره تلفن‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.
کد مطلب: 175854
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *