۰
جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۰
سرلشکر باقری

با هرگونه اقدام خصمانه آمریکا نسبت به پهپاد ایرانی مقابله خواهیم کرد

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص ادعای انهدام یک فروند پهپاد ایرانی توسط نیروهای آمریکایی در اقلیم شمال عراق گفت: آمریکایی‌ها نسبت به پهپاد ایرانی اقدام داشته باشند نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به این اقدام خصمانه پاسخ خواهند داد و این حق مقابله و انتقام را برای خود محفوظ می دانیم.
با هرگونه اقدام خصمانه آمریکا نسبت به پهپاد ایرانی مقابله خواهیم کرد
به گزارش مردم سالاری آنلاین،رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص ادعای انهدام یک فروند پهپاد ایرانی توسط نیروهای آمریکایی در اقلیم شمال عراق گفت: آمریکایی‌ها نسبت به پهپاد ایرانی اقدام داشته باشند نیروهای مسلح به این اقدام خصمانه پاسخ خواهند داد و این حق مقابله و انتقام را برای خود محفوظ می دانیم.
 سردار سرلشکر باقری با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی اطلاعات کامل و دقیقی نسبت به پایگاه‌های حریر، اربیل و دهوک در عراق دارند خاطرنشان کرد: ما در این مقطع تنها با تجریه‌طلب‌های تروریست در حال برخورد سخت نظامی هستیم و هیچ اقدامی در این مقطع نسبت به آمریکا‌یی‌ها نداریم و آنها بدانند انتقام این حرکت برای نیروهای مسلح ما محفوظ است و به جای خود و مناسب با آن برخورد خواهیم کرد.
 سرلشکر باقری تصریح کرد: این ادعای آمریکایی‌ها درباره انهدام  پهپاد رزمی  جمهوری اسلامی ایران  ثابت می‌کند امریکا با تروریست‌ها و تجزیه طلبه‌ها  همدست است و در حال همکاری با این گروه های تجزیه طلب و تروریست ما می‌باشند.
 سردار سرلشکر باقری در ادامه با توصیه به کشورهای همسایه که پایگاهای آمریکایی و صهیونیستی در آن‌ها مستقر است، گفت: 
اگر اقدام خصمانه‌ای علیه جمهوری اسلامی ایران، امنیت ملی و منافع ملی از پایگاههای امریکایی در کشورهای همسایه اتفاق بیفتد حتماً با آن پایگاه‌ها جواب خواهیم داد.
وی با تاکید بر اینکه  دوستی کشور ایران با کشورهای همسایه یک رسم و رسومی دارد و اگر این رسم و رسوم اگر رعایت نشود باید انتظار پاسخ منطقی و متقابل ما را داشته باشند گفت:  مقابله با هرگونه اقدام دشمنی رل حق قانونی خود می دانیم و در همه دنیا این حق وجود دارد و ما از این حق به موقع استفاده خواهیم کرد.
منبع:فارس
کد مطلب: 175859
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *