۰
جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۸

مسوول اطلاعات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان به شهادت رسید

​​​​​​​یک منبع آگاه گفت: سرهنگ سید علی موسوی مسوول اطلاعات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در درگیری امروز زاهدان با تروریستهای مسلح به شهادت رسید.
مسوول اطلاعات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان به شهادت رسید
ایرنا نوشت:
وی به خبرنگار ایرنا گفت: سه نفر دیگر از نیروهای قرارگاه سپاه قدس جنوب شرق کشور نیز در این حادثه تروریستی زخمی شدند.
پیشتر سردار احمد طاهری فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان حادثه امروز زاهدان را تروریستی اعلام کرد و گفت: همزمان با خاتمه نماز جمعه اهل تسنن زاهدان و خروج نمازگزاران از مصلی تعدادی از افراد مسلح ناشناس اقدام به عملیات تروریستی و تیراندازی به سمت نمازگزاران و مقر کلانتری 16 که در نزدیک مصلی بود کردند  که بلافاصله با واکنش سریع ماموران مواجه شدند و اوضاع تحت کنترل قرار گرفت .  
وی افزود : در این درگیری تعدادی زیادی از مهاجمان و تروریست ها ( به دلیل جمعیت زیاد آماری فعلا در دست نیست )  در چند هسته به سمت نمازگزاران و کلانتری  تیراندازی کردند و اقدامات تروریستی خود را انجام دادند.
سردار طاهری اظهار داشت :در این اقدام تروریستی تعدادی کشته و مجروح شدند و تعدادی از ماموران نیروی انتظامی نیز در این درگیری مجروح شدند. 
وی تصریح کرد : پلیس حفاظت و حراست از امنیت مردم و اماکن دولتی را بر عهده دارد و با اقتدار جلوی افراد فرصت طلب ایستاده است و به سازی اعمالشان خواهند رسید.
سردار طاهری اضافه کرد : امار رسمی کشته شدگان و مجروحان را در ساعات آینده اعلام خواهم کرد.
کد مطلب: 175895
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *