۰
جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۳

صدور حکم اعدام دو نوجوان زیر ۱۸ در زاهدان؟

صدور حکم اعدام دو نوجوان زیر ۱۸ ساله در زاهدان تکذیب شد.
صدور حکم اعدام دو نوجوان زیر ۱۸ در زاهدان؟
به گزارش مردم سالاری آنلاین،دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان خبر صدور حکم اعدام دو نوجوان زیر ۱۸ ساله در زاهدان را تکذیب کرد.
مهدی شمس‌آبادی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان اظهار داشت: از روز گذشته خبری در فضای مجازی و توسط رسانه‌های معارض و معاند و برخی افراد معلوم‌الحال منتشر و مدعی شده‌اند که دو نوجوان زیر ۱۸ ساله در سیستان و بلوچستان به اتهام محاربه به اعدام محکوم شده‌اند که قویاً تکذیب می‌شود.
به گزارش تسنیم، بخش‌هایی از گفت و گوی شمس آبادی را در ادامه می‌خوانید:
متاسفانه رسانه‌های معارض و معاند نظام اسلامی با هدف برهم زدن امنیت پایدار در سیستان و بلوچستان و ایجاد تفرقه قومی مذهبی میان شیعه و سنی دست به هر نوع شایعه و دروغ پراکنی می‌زنند که بصیرت و هوشیاری مردم این دیار تاکنون تمامی نقشه‌های آن‌ها را نقش بر آب کرده است.
با توجه به اینکه در خبر کذب و غیرواقعی این رسانه آمده است که در دادگاه کیفری یک زاهدان برای دو نوجوان زیر ۱۸ سال حکم محاربه و اعدام صادر کرده است، ضمن تکذیب این خبر یادآور می‌شوم که نه تنها برای این دو فرد مذکور، بلکه تا امروز برای هیچ جوان و نوجوان زیر ۱۸ ساله‌ای در دادگاه کیفری یک به اتهام محاربه حکم اعدامی صادر نشده و این خبر از اساس کذب است.
مردم نیز با افزایش هوشیاری و سواد رسانه‌ای خود لازم است فریب رسانه‌های دروغ‌پراکن که هر هفته قصد ایجاد آشوب و تفرقه دارند را نخورند.
کد مطلب: 182427
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *