۰
شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۰

دولت به جای مهرداد بذرپاش نیروی متخصص برای وزارت راه و شهرسازی معرفی کند

نماینده مردم نیشابور گفت: پیشنهاد می‌کنم اگر نیاز است ۱۰،۲۰ نفر از بدنه دولت بروند و خواهش کنند که فردی توانمند و متخصص به عنوان گزینه وزیر راه معرفی شود
دولت به جای مهرداد بذرپاش نیروی متخصص برای وزارت راه و شهرسازی معرفی کند
به گزارش مردم سالاری آنلاین، هاجر چنارانی، نماینده مجلس یازدهم در واکنش به ادعاها مبنی بر جایگزینی مهرداد بذرپاش به جای رستم قاسمی گفت: همانطور که معاون پارلمانی رئیس جمهور اعلام کرد به نظر می‌رسد دولت قصد دارد بذرپاش را به جای رستم قاسمی معرفی کند اما پیشنهاد ما گزینه‌های متخصص تر است. در حقیقت اگر دولت به دنبال اجرایی و عملیاتی کردن وعده‌های خود به مردم است نیاز به حضور فردی توانمند و قدرتمند در وزارت راه و شهرسازی دارد.
او افزود: پیشنهاد می‌کنم اگر نیاز است ۱۰،۲۰ نفر از بدنه دولت بروند، خواهش کنند که فردی توانمند و متخصص به عنوان گزینه وزیر راه معرفی شود. ما در وزارت راه نیازمند افرادی نظیر نیکزاد و سعید محمد هستیم که بتوانند قول‌های بر زمین مانده را به جایی برسانند.
چنارانی در پاسخ به اینکه اینکه دولت به تازگی سعید محمد را از ریاست مناطق آزاد برکنار کرد گفت: سعید محمد صد در صد می‌تواند از عهده وزارت راه بربیاید برکناری او از ریاست مناطق آزاد به دلیل شرایط خاص صورت گرفت اما در مجموع در توانمندی نیکزاد و سردار محمد شکی وجود ندارد.
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اینکه منظور از شرایط خاص درباره برکناری سعید محمد از ریاست مناطق آزاد چیست؟ خاطرنشان کرد: منظور از شرایط خاص برای برکناری سعید محمد از ریاست مناطق آزاد پشت‌ پرده و بازی‌های سیاسی است.
کد مطلب: 182477
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *