۰
دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۴

حجم‌ های مشکوک در بازار امروز

بررسی بازار امروز نشان می‌دهد که سهم‌های مفاخر، وآوا، گوهران و شپارس حجم مشکوک خوردند. همچنین فیلترهای بورسی نشان می‌دهند بپاس، شیراز و زنگان خروج پول هوشمند داشتند.
حجم‌ های مشکوک در بازار امروز
به گزارش مردم سالاری آنلاین،بررسی بازار امروز نشان می‌دهد که سهم‌های مفاخر، وآوا، گوهران و شپارس حجم مشکوک خوردند. همچنین فیلترهای بورسی نشان می‌دهند بپاس، شیراز و زنگان خروج پول هوشمند داشتند.
شاخص کل بورس تهران با عملکرد منفی نمادهای بزرگ بازار گام منفی 0.3 درصدی برداشت. نماگر اصلی تالار شیشه‌ای با کاهش 4 هزار و 235 واحدی در محدوده یک میلیون و 413 هزار و 604 متوقف شد. اصلاح بیشتر بازار در حالی صورت گرفت که با قرارگیری شاخص کل در محدوده مقاومتی یک میلیون و 420 هزار واحد انتظارات اهالی بازار سرمایه برای شکست این مقاومت را افزایش داده بود.
در سوی دیگر اما شاخص کل هم‌وزن قرار دارد که نماینده یکسان تمامی نمادهای قابل معامله در بازار است. نماگر هم‌وزن بازار با عملکرد مطلوب سهام کوچکتر بورس موفق شد بر مدار صعودی باقی بماند. شاخص ذکر شده با رشد 0.12 درصدی به محدوده 414 هزار و 574 واحد دست یافت.
بررسی معاملات بازار امروز نشان می‌دهد که سهم‌های زیر حجم مشکوک داشتند و به طور متوسط هشت برابر میانگین حجم ماه خود حجم خوردند.
M نشانه میلیون است
در جریان معاملات امروز بازار، سه سهم خبنیان، خاور و خودرو بیشترین ارزش معاملات و سهم‌های خاور، خودرو و وسدید بیشترین حجم معاملات را ثبت کرده‌اند. همچنین سهم فارس نیز بیشترین ارزش بازار را در اختیار خود گرفت.
وآوا با افزایش 6.98 درصدی بیشترین بازدهی روز را از آن خود کرد. ثالوند نیز با افت 9.57 درصدی بدترین عملکرد را در معاملات امروز ثبت کرد.
بیشترین خالص خرید حقیقی نیز به سهم‌های خبنیان، ذوب و غدشت تعلق گرفت. پدرخش، ذوب و کحافظ نیز در جریان معاملات امروز ورود پول هوشمند داشتند.
لازم به ذکر است بیشترین سرانه خرید حقیقی در سهم‌های فکمند، ممسنی و خکمک رقم خورد. همچنین فولاژ در جریان معاملات امروز بیشترین فشار تقاضا را ثبت کرد. در مقابل، بیشترین فشار عرضه نیز در نماد ویسا بود.
منبع:تجارت نیوز
کد مطلب: 182824
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *