۰
سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۱

تاج حذف تیم ملی را به گردن بد شانسی انداخت

تاج نارضایتی خود از نتایج تیم ملی را اعلام کرد اما در عین حال تیم ملی را اسیر بدشانسی دانست.
تاج حذف تیم ملی را به گردن بد شانسی انداخت
به گزارش مردم سالاری آنلاین،یک هفته پس از حذف تیم ملی از جام جهانی 2022 رئیس فدراسیون بالاخره اولین اظهار نظر خود را در این خصوص بیان داشت.
او که در مراسم تودیع و معارفه دبیرکل جدید فدراسیون حضور داشت، صحبت خود را اینگونه آغاز کرد: تیم‌های معدودی در سطح جهان شانس حضور در جام جهانی را دارند که خوشبختانه کشور ما یکی از آن‌ها بود. برکسی پوشیده نیست که با زمان کمی که برای اعزام تیم به جام جهانی در اختیار داشتیم، نیاز به تلاش گسترده ای بود تا بتوانیم حضوری مناسب و به دور از حواشی را داشته باشیم.
او نارضایتی خود از نتایج تیم ملی را اعلام کرد اما در عین حال تیم ملی را اسیر بدشانسی دانست. رئیس فدراسیون در این خصوص گفت: همانطور که همگان شاهد بودندحتی تا لحظات پایانی آخرین بازی نیز شانس صعود به مرحله بعدی را داشتیم که متاسفانه این امر محقق نشد و مانند همه مردم از عدم صعود ناخرسندیم. اما نکات مثبتی در آنجا وجود داشت، اعم از نظم حاکم بر تیم ملی در طول مسابقات و جو حاکم بر ورزشگاه که با تشویق 90 دقیقه ای تیم از سوی هواداران همراه بود. نباید از این موضوع غافل شد که نتیجه در فوتبال در لحظه رقم می خورد و شاید با کمی خوش شانسی می توانستیم نتیجه دلخواه را کسب کنیم.
این اظهارات در حالی از سوی مهدی تاج ارائه شده که کارلوس کی‌روش دو روز قبل ایران را ترک کرد و تعیین و تکلیف در مورد وضعیت آن و ادامه همکاری با این سرمربی پرتغالی بر عهده هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال قرار گرفته و باید دید تصمیم نهایی چیست.
کد مطلب: 182979
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *