۰
چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۸

افزایش 1 تا 2 میلیون تومانی سایپایی‌ها در بازار

رصد بازار سایپایی ها از رشد یک تا 2 میلیونی قیمت محصولات سایپا در بازار حکایت دارد.
افزایش 1 تا 2 میلیون تومانی سایپایی‌ها در بازار
به گزارش مردم سالاری آنلاین،ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که امروز سایپایی‌ها هم در کنار پرطرفدارهای ایران خودرو با رشد راهی بازار شدند تا رشد قیمت خودرو که از هفته گذشته شده بود تداوم داشته باشد. رشد قیمت خودرو در بازار امروز در حالی رقم خورد که امروز نرخ دلار ثبات داشته با این حال بازار خودرو به روند رشد خود ادامه داد  
قیمت محصولات سایپا در بازار
خودروهای «شاهین»، «کوییکR» ، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا» محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.
خودرو «شاهین» امروز در بازار رشد یک میلیونی داشت و  413 میلیون تومان قیمت خورد. «ساینا» هم  با رشد یک میلیونی در بازار 233 میلیون تومانی دست به دست شد. ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که در میان خانواده کوییک هم امروز رشد یک میلیونی داشت و با این شرایط «کوییکR» در بازار 240 میلیون تومانی قیمت گذاری شد و قیمت «کوییک معمولی» هم در بازار 233 میلیون قیمت خورد. امروز خانواده تیبا هم رشد یک تا 2 میلیونی داشتند و قیمت «تیبا صندوقدار» با افزایش 2 میلیونی به  225 میلیون تومان رسید و «تیبا 2 معمولی» هم با رشد یک میلیونی در بازار 230 میلیون در بازار دست به دست شد.
منبع:اقتصادنیوز
کد مطلب: 183094
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *