۰
چهارشنبه ۲ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۳۰

برف در محور کندوان؛ ۴۰۰ خودرو گیر افتادند

 توضیحات پلیس
​​​​​​​ فرمانده پلیس راه کندوان با اشاره به ادامه ریزش برف شدید در این محور پرتردد کشور از خدمات رسانی به ۴۰۰ دستگاه خودروی در راه مانده خبر داد و گفت : خدمات رسانی به خودروهای این محور ادامه دارد.
برف در محور کندوان؛ ۴۰۰ خودرو گیر افتادند
ایرنا نوشت:
سرگرد محمد احمدی بامداد گفت: براساس گزارش ها ریزش برف از ولی آباد تا گچسر و سقوط سنگ در محدوده هریجان سبب شد تا به منظور پیشگیری از حوادث جاده ای حوالی ساعت ۲۰ و ۴۰ دقیقه سه شنبه شب این محور بسته شود.
وی در پاسخ این سوول که آیا سقوط سقوط سنگ در این محور فوتی هم داشت ، اظهارکرد: این خبر صحت ندارد و شایعات است.
سرگرد احمدی خاطرنشان کرد : از شروع برف سنگین از محدوده ولی آباد تا گچسر تیم های امدادی و پلیس راه و راهداری در صحنه حضور دارند تا خودروها را از محور خارج کنند.
فرمانده پلیس راه کندوان یادآور شد : طبق گزارش هواشناسی از آغاز بامداد امروز موج دوم بارش شدید برف در این محور شروع می شود و به صورت متناوب تا صبح ادامه دارد.
وی اظهارداشت: مسافران همچنین قبل از آغاز سفر از سامانه های هواشناسی و ۱۱۰ و ۱۴۱ پلیس نیز از وضعیت راه های مناطق کشور از جمله محور کوهستانی کندوان مطلع شوند تا با مشکل برخورد نکنند.
فرمانده پلیس راه کندوان ادامه داد : در زمان حاضر روزانه ۲۰ تا ۲۵ هزار خودرو از محور کندوان عبور می کنند که این رقم در روز گذشته به ۳۰ هزار خودروی سفر افزایش یافته است.
سرگرد احمدی تصریح کرد : بر اساس آمار موجود شمار تردد خودروهای سفر نوروزی امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل بسیار افزایش داشته است.
برابر آمار اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران از زنان اجرای طرح ستاد خدمات سفرهای نوروزی ۲۵ اسفند ماه تاکنون بیش از پنج میلیون نفر مسافر و گردشگر از جاده های اصلی کندوان. هراز و فیروز کوه وارد مازندران شدند.
جاده چالوس- کرج حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که حدود نیمی از این مسیر مربوط به حوزه جغرافیایی مازندران شهرستان چالوس است.
کد مطلب: 192252
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *