۰
شنبه ۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۵۶

دوربین اصلی آیفون ۱۴ و ۱۵ چه تفاوتی با هم دارند؟

شایعه ای وجود دارد که آیفون ۱۵ پرو مکس فناوری پنل OLED M۱۲ را که در نسل فعلی استفاده می کند، به همراه خواهد داشت. طبق آزمایش ما، این یک پنل شگفت‌انگیز است، اما کاربران ظاهراً نباید انتظار سطح روشنایی جدید دیوانه‌وار یا هر چیز دیگری از آن را داشته باشند.
دوربین اصلی آیفون ۱۴ و ۱۵ چه تفاوتی با هم دارند؟
به گزارش مردم سالاری آنلاین به نقل از دنیای اقتصاد،افشاگری صورت گفته حاکی از آن است که آیفون ۱۵ پرو مکس از دوربین اصلی و فناوری نمایشگر مشابه آیفون ۱۴ پرو مکس استفاده خواهد کرد.

همچنین شایعه ای وجود دارد که آیفون ۱۵ پرو مکس فناوری پنل OLED M۱۲ را که در نسل فعلی استفاده می کند، به همراه خواهد داشت. طبق آزمایش ما، این یک پنل شگفت‌انگیز است، اما کاربران ظاهراً نباید انتظار سطح روشنایی جدید دیوانه‌وار یا هر چیز دیگری از آن را داشته باشند.همانطور که گفته شد، صفحه نمایش آیفون ۱۵ پرو مکس ممکن است دقیقاً به اندازه صفحه نمایش آیفون ۱۴ پرو مکس نباشد، زیرا گزارش های فعلی ادعا می کنند که گوشی جدید کمی کوتاه تر و ۱۵۹.۸ میلی متر خواهد بود، در مقایسه با ۱۶۰.۷ میلی متر در گوشی آیفون ۱۴ پرو مکس و کمی باریک تر در ۷۶.۷ میلی متر، به جای ۷۷.۶ میلی متر.در مورد افزوده‌های جدید مورد انتظار در آیفون ۱۵ پرو مکس، دوربین تله‌فوتوی پریسکوپ بسیار بحث وجود دارد که ظاهراً منحصر به آیفون ۱۵ پرو مکس خواهد بود و نه پرو معمولی و بزرگ‌نمایی اپتیکال ۶ برابری را ارائه می‌دهد.

همچنین انتظار داریم که خانواده آیفون ۱۵، از جمله پرو مکس، با درگاه USB نوع C عرضه شود. همچنین انتظار می‌رود که اپل A۱۷ Bionic جدید با حالت ۳ نانومتری ساخته شود و ۸ گیگابایت رم LPDDR۵ نیز داشته باشد.

کد مطلب: 196408
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *