۰
يکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۴۵

افزایش میزان کسرخدمت سربازان دارای فرزند

رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا گفت: سربازان وظیفه حین خدمت تا پایان سال 1404 به ازای تعداد فرزندان می توانند از تسهیلات کسرخدمت جدید بهره مند شوند.
افزایش میزان کسرخدمت سربازان دارای فرزند

به گزارش مردم سالاری آنلاین، سردار "تقی مهری" درخصوص کسرخدمت سربازان وظیفه دارای فرزند اظهار کرد: از اول خرداد ماه سربازان وظیفه متاهل  علیرغم دریافت 2 ماه کسرخدمت تاهل تا پایان سال 1404 به ازای تعداد فرزندان از تسهیلات کسرخدمت جدید  بهره مند می شوند.

وی گفت: سربازان وظیفه حین خدمت می توانند از 3 ماه کسرخدمت برای فرزند اول، 4 ماه کسرخدمت برای فرزند دوم و 5 ماه کسرخدمت برای فرزند سوم بهره مند شوند.

بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، سردارمهری در ادامه افزود: این تسهیلات صرفا به سربازان وظیفه حین خدمت اعطاء می شود و این  افراد می توانند با ارائه مدارک لازم به یگان خدمتی از کسر خدمت سربازی استفاده کنند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir و یا کانال سازمان در پیام رسان های داخلی(سروش،ایتا و روبیکا) به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

کد مطلب: 196423
برچسب ها: سربازان
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *