۰
پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۳۰

شرط تحویل ماینرها استفاده از مزارع شخصی است

قائم مقام سازمان اموال تملیکی اظهار داشت: باید این ماینرها را به صاحب کالا مسترد کنیم چراکه حسب حکم مقام قضایی حکم برائت گرفته‌اند و قاضی تشخیص داده که این کالاها قاچاق نبوده‌اند.
شرط تحویل ماینرها استفاده از مزارع شخصی است

به گزارش مردم سالاری آنلاین، صاحب حجتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا درباره تعیین تکلیف ماینرهای موجود در سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی اظهار داشت: حدود ۱٣٠ هزار دستگاه ماینر در سازمان اموال تملیکی وجود دارد که بخشی از آن‌ها با رای برائت و حکم قضایی استرداد شد.

وی ادامه داد: باید این ماینرها را به صاحب کالا مسترد کنیم چراکه حسب حکم مقام قضایی حکم برائت گرفته‌اند و قاضی تشخیص داده که این کالاها قاچاق نبوده‌اند.

قائم مقام سازمان اموال تملیکی با بیان اینکه تحویل ماینرها شروطی دارد، گفت: یکی از موضوعاتی که برای تحویل این ماینرها مواجه هستیم این است که باید از تحویل گیرندگان تعهد کتبی اخذ شود که این ماینرها را در مزارع شخصی خود استفاده می‌کنند و از جریان برق عمومی کشور استفاده نخواهند و خودشان تولید انجام دهند.

حجتی افزود: یکسری موضوعات و استانداردهایی که مد نظر وزارت نیرو است را رعایت کنند و باید متعهد به اجرای این موارد شوند تا ماینرها به افراد تحویل داده شود. 

وی تاکید کرد: با وزارت نیرو نیاز به هماهنگی بیشتری داریم تا این ماینرها تعیین تکلیف شوند و چارچوب مشخص شود.

کد مطلب: 197062
برچسب ها: ماینر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *