۰
پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۷

جزییات فروش فوق‌العاده خودرو خارج از سامانه یکپارچه

بهمن موتور اعلام کرد در اولین فروش فوق العاده خارج از سامانه یکپارچه، دیگنیتی پرایم و دیگنیتی پرستیژ را به ترتیب با قیمت‌های حدود یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان و یک میلیارد و ۴۲۴ میلیون تومان به مشتریان عرضه می کنند
جزییات فروش فوق‌العاده خودرو خارج از سامانه یکپارچه
به گزارش مردم سالاری آنلاین به نقل از اکوایران،بهمن موتور قصد دارد اولین فروش فوق العاده خارج از سامانه یکپارچه را نهایی کند. آن طور که شنیده می شود این خودروساز خصوصی پنج محصول خود شامل دیگنیتی پرایم، دیگنیتی پرستیژ، فیدلیتی پرایم تیپ ۱، فیدلیتی پرایم تیپ ۲ و ریسپکت پرایم را در دسترس مشتریان قرار دهد.

این طرح فروش از اول مهر تا ۹ مهر سال جاری برگزار می شود.
بهمن موتوری ها اعلام کردند دیگنیتی پرایم و دیگنیتی پرستیژ را به ترتیب با قیمت های حدود یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان و یک میلیارد و ۴۲۴ میلیون تومان به مشتریان عرضه می کنند. فیدلیتی پنج نفره با قیمت حول و حوش یک میلیارد و ۱۲۳ میلیون تومان در این طرح فروش فوق العاده حاضر است. چنانچه مشتریان قصد داشته باشند دیگر مدل فیدلیتی یعنی مدل هفت نفره این خودرو SUV (شاسی بلند) را در اختیار بگیرند باید نزدیک به یک میلیارد و ۱۴۹ میلیون تومان به حساب بهمن موتور واریز کنند. ریسپکت پرایم نیز با قیمتی حدود ۹۷۴ میلیون تومان عنوان ارزان ترین خودروی این طرح فروش فوق العاده را یدک می کشد.بهمن موتور در ارتباط با تریم محصولات عرضه شده در این طرح فروش اعلام کرده دیگنیتی پرایم و دیگنیتی پرستیژ با تریم های موجود عرضه خواهند شد. اما فیدلیتی پنج نفره و فیدلیتی هفت نفره به همراه ریسپکت پرایم با تریم مشکی به متقاضیان تحویل داده خواهد شد.رنگ خودروهای عرضه شده در این فروش فوق العاده نیز از سوی بهمن موتور مشخص نشده است. این خودروساز تنها به این توضیح اکتفا کرده است که رنگ ها بر اساس موجودی و اولویت ثبت نام متقاضیان تعیین خواهد شد.

این طرح فروش فوق العاده بدون سود انصراف برگزار خواهد شد. اما چنانچه خودروساز در تحویل محصولات فروخته شده تاخیر کند، سود سه درصدی ماهانه (36 درصد سالیانه) از سوی خودروساز به خریداران پرداخت می شود. مدیران بهمن موتور تعهد داده اند که خودروهای فروخته شده را تا هفته سوم آذر 1402 به خریداران تحویل دهند. مدل خودروهای حاضر در این طرح فروش فوق العاده 1402 خواهد بود.    

کد مطلب: 203211
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *