۰
سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۲۹

انتشار 50هزار صفحه آرشیو سروش

نسخه اول نرم افزار آرشیو مجله سروش هفتگی با تصاویر 50 هزار صفحه و قابلیت‌های مختلف، در انتشارات سروش به مرحله تولید رسید.
به گزارش خبرگزاری مهر، نسخه اول نرم افزار چند رسانه‌ای سروش، در راستای بهره‌گیری بهتر و مطلوب‌تر از  آرشیو موسسه سروش برای محققین، پژوهشگران، دانشجویان، رسانه ها و علاقمندان، منتشر و آماده عرضه شده است.

این نرم افزار در راستای توسعه نشر الکترونیک و همچنین سهولت مراجعه علاقمندان به آرشیو سروش و بانک اطلاعات نرم افزاری سروش تولید شده است. در این نرم‌افزار 50 هزار برگ آرشیو شماره‌های مجله هفتگی سروش از سال 1358 تا 1369 اسکن، فایل‌گذاری و در این نرم‌افزار طراحی و جانمایی شده است.

نرم افزار چندرسانه‌ای سروش هفتگی، دارای قابلیت جستجوی سالیانه، ماهیانه، شماره‌ای و صفحه‌ای، امکان چاپ و ذخیره صفحات با کیفیت 300 dpi ، امکان تورق برگ به برگ در رایانه، امکان قرارگیری در فضای مجازی و قابلیت‌های دیگر است که با عرضه آن،‌ می‌تواند به عنوان یک منبع مطبوعاتی مورد استفاده قرار بگیرد.

نسخه‌های بعدی این نرم افزار که شامل آرشیو مجله سروش و مجلات وابسته به موسسه سروش مانند سروش بانوان، سروش نوجوان، سروش جوان، سروش اندیشه، سروش کودک و سروش خردسالان است، نیز در قالب 300 هزار صفحه در دست تولید قرار خواهد گرفت.

مجموعه نسخه اول نرم افزار آرشیو سروش در قالب 6 لوح فشرده DVD به زودی به بازار عرضه خواهد شد.

کد مطلب: 30772
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *