۰
دوشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۵

داوری: رابطه مشایی با احمدی‌نژاد کم شده

یکی از نزدیکان رئیس دولت های نهم و دهم می گوید: احمدی نژاد و هم طیفانشان هیچ فعالیت و برنامه ای برای انتخابات مجلس ندارند.
داوری: رابطه مشایی با احمدی‌نژاد کم شده
اگر تا ۸ سال پیش نام محمود احمدی نژاد با «پاستور» عجین شده بود، همه روزهای یک سا، «ولنجک» مرکز ثقل خبرهای رسانه ای پیرامون رییس دولت سابق شده است. جاییکه که گفته می‌شود تمام برنامه‌ها، دیدارها و برنامه‌ریزی‌ها برای دانشگاه ایرانیان و فعالیت های سیاسی در همان ساختمان معروف ولنجک توسط احمدی نژاد و طیف همراهانش صورت می‌گیرد

همین چند روز پیش بود که غلامحسین الهام سخنگوی دولت دهم از ترافیک رفت و آمدی به دفتر احمدی نژاد در ولنجک سخن گفت«ولنجک ترافیک زیاد است و افرادی می روند و می ‌آیند.»

در همین راستا عبدالرضا داوری رییس موسسه هما(تشکیلات رسانه ای اطرافیان احمدی نژاد» در گفت‌وگو با خبرنگار نامه نیوز با بیان اینکه منظور غلامحسین الهام از ترافیک ولنجک و رفت آمدها به دفتر احمدی نژاد، ادامه یافتن راه ۸ ساله دوران ریاست جمهوری ایشان است، گفت: حجم ملاقات‌های وسیع کنونی با دکتر احمدی نژاد در واقع ادامه مراجعات به ایشان در زمان ریاست جمهوری وی است، به قشر خاصی از جامعه نیز محدود نمی‌شود بلکه تمامی شخصیت‌ها همچون سیاسیون و مردم عادی به دفتر دکتر احمدی نژاد مراجعه می‌کنند.

مدیر مسئول سابق روزنامه شهروند، در پاسخ به سوالی درباره اینکه برنامه آقای احمدی نژاد برای شرکت‌ در انتخابات‌های آتی چیست؟ تصریح کرد: دکتر احمدی نژاد هیچ برنامه‌ای برای شرکت در هیچ انتخاباتی اعم از مجلس و ریاست جمهوری ندارد.

وی ادامه داد: هم‌طیفان و حامیان رئیس جمهور سابق نیز هیچ برنامه‌ای برای انتخابات ندارند.

عبدالرضا داوری در بخشی دیگر از اظهاراتش به پرونده «محمدرضا رحیمی» اشاره و با بسیار حساس دانستن آن، افزود: به علت حساس بودن پرونده‌ معاون رئیس جمهوری سابق نمیتوانم اظهار نظری درباره‌ آن داشته باشم. نمی‌دانم که این پرونده حقوقی است یا سیاسی!

داوری که از نزدیکان احمدی نژاد و اسفندیار رحیم مشایی به شمار می‌رود، همچنین به فعالیت‌های علمی پژوهشی مشایی اشاره کرد و گفت: آقای رحیم مشائی به فعالیت‌هایی علمی، پژوهشی، فرهنگی و مطالعاتی خود مشغول هستند و روابط شان هم با آقای احمدی نژاد کم شده است و در جلسات احمدی نژاد نیز شرکت نمی‌کند.

منبع:نامه نیوز
کد مطلب: 41312
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *