۰
يکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۹
واليبال قهرماني جوانان آسيا- بحرين

جوانان ايران با غلبه بر چين قهرمان آسيا شد

تيم ملي واليبال ايران موفق شد با شکست 3 بر صفر چين در بازي فينال هفدهمين دوره مسابقات قهرماني جوانان پسر آسيا بر بام آسيا بايستد.
جوانان ايران با غلبه بر چين قهرمان آسيا شد
این دیدار راس ساعت ۱۹ به وقت تهران سوت خورد و ۱۲ مرد جوان ایرانی رو در روی چین قدرتمند قرار گرفتند.

بازی با ترکیب حمودی، حیدری، معنوی نژاد، ولایی، الله وردیان و تقی زاده شروع شد و بازیکنان ایران با شروعی قدرتمند اختلاف امتیاز را از همان ابتدای بازی زیاد کرد به طوری که چینی ها نتوانستند خود را به بازی بازگردانند. سرویس های بی نقص الله وردیان، دفاع های پی در پی تقی زاده، حملات معنوی نژاد، تقسیم پاس حمودی و در خشش سایر بازیکنان تیجه بازی را به نفع ایران کرد.

با توجه به بازی روز گذشته ایران مقابل بحرین انتظار می رفت ایرانی ها خسته و کم رمق در بازی فینال حاضر شوند اما هم از نظر روانی و هم بدنی بسیار آماده ظاهر شدند به طوریکه بحرینی های حاضر در سالن هم به تشویق ایران پرداختند. حدود ۲۰۰ ایرانی هم مشوق تیم ملی جوانان در سالن بودند که در طول بازی از نظر روحی بسیار موثر ظاهر شدند. نمایش قدرتمند ایران در این مسابقات این پیش بینی را بین حاضرین در مسابقات به وجود آورد که ایران در مسابقات جهانی هم به عنوان یکی از قدرت ها ظاهر خواهد شد. تیم ملی والیبال جوانان ایران توانست در پایان این بازی با تیجه ۳ بر صفر و با امتیازات ۲۵ بر ۱۹ ، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ... پیروز شود تا به عنوان قهرمانی هفدهمین دوره مسابقات جوانان پسر آسیا دست پیدا کند. در بازی رده هم کره جنوبی موفق شد بحرین میزبان را از پیش رو بردارد تا مدال برنز این دوره از مسابقات را بر گردن بیاویزد.

نتایج آخرین روز مسابقات قهرمانی جوانان آسیا به شرح زیر است:
فینال : ایران ۳ – چین صفر
رده بندی : کره جنوبی ۳ – بحرین صفر
کد مطلب: 42460
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *