۰
دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۵۹
حذف دومين ليگ برتري در 10 روز

نفت‌م.س0(2)ـ گل‎گهر0(4)/صعود در سرزمين نفت

گل گهر سيرجان در ضربات پنالتي نفت مسجد سليمان را حذف کرد تا منتظر برنده ديدار پرسپوليس و راه آهن باشد.
نفت‌م.س0(2)ـ گل‎گهر0(4)/صعود در سرزمين نفت
گل گهر سیرجان تیم شگفتی ساز شماره دو جام حذفی با غلبه بر میزبانش نفت مسجدسلیمان دومین تیم لیگ برتری را هم از جام بیرون انداخت. گل های گل گهر در ضربات پنالتی توسط گلزاری، حاتمی، رفعتی و مظفری به ثمر رسید.

مرحله یک هشتم جام‌حذفی، ساعت ۱۶:۰۰
ورزشگاه شهید بهنام محمدی ؛ تماشاگر: ۵۰۰۰نفر
داور: امید سعیدی فر، کمک ها: فرزاد بهرامی و مهدی شفیعی
اخطار: حسن مرادی ۶۱ فر از گل گهر سیرجان


نفت‌مسجدسلیمان: گودرز داودی، حمید بوحمدان، سعید سالارزاده، جلال عبدی، عارف سلیمان احمد(۷۶ حمزه حدادی)، میلاد زنیدپور، حسین مالکی( ۹۰ علی کیانی فر)، رضا درویشی، میلاد جعفری، ستار دورآذین(۷۲ میلاد سلیمان فلاح)، کارلوس دوسانتوس
سرمربی: بهروز مکوندی

گل‎گهر سیرجان: مجید غلامی، میلاد صادقیان، محمد شریف زاده، مهران گلزاری، حسن مرادی فر، حمیدرضا حاتمی، حکمت فولادپور(۷۳ مختار جمعه زاده)، حسین حجاریان، مهدی خاقائی(۹۵ سعید بحرکاظمی)، امین رفعتی، رضا کاویانی(۱۶ حمزه مظفری)
سرمربی: قاسم شهبا

شرح بازی:
گل گهر سیرجان تیمی که در بازی مرحله یک شانزدهم در سیرجان برابر سپاهان برنده شده بود. شگفتی را در مسجدسلیمان ادامه داد و برابر تیمی برنده شد که در ۴ بازی گذشته جام‌حذفی و لیگ بازنده نبوده و تیم مقتدر فولادخوزستان را هم شکست داده بود.

به گزارش "ورزش سه"، گل گهر که در جدول لیگ دسته اول شرایط خوبی ندارد، برای پیروزی برابر میزبان شانس زیادی برای خود متصور نبود. چنانچه مربی اش اعلام کرده بود که اگر در این مرحله میزبان نباشد، از جام‌حذفی کناره می‌ گیرد. اما در بازی برابر میزبان گل گهری ها ضمن اداره شایسته بازی حتی در لحظاتی موقعیت هایی را روی دروازه نفت‌مسجدسلیمان ایجاد کرد. مکوندی که باور نمی‌ کرد، میهمان تا این حد سماجت دارد در نیمه دوم و در اوقات اضافه همه تلاش و انرژی تیمش را مصروف صعود به یک چهارم کرد. اما گویی دروازه سیرجانی ها طلسم شده بود و انگار مقدر بود که یک غول کش دیگر در جام‌حذفی متولد شود. بازی به ضربات پنالتی کشیده شد، گل گهری ها در ضربات پنالتی نگذاشتند که سرنوشت به ضربه پنجم برسد و کار را در همان ۴ ضربه به پایان رساندند. مهران گلزاری، علیرضا حاتمی، امین رفعتی و حمزه مظفری هر ۴ ضربه شاگردان سیرجانی قاسم شهبا را بدل به گل کردند اما مسجدسلیمانی ها بعد از دو ضربه ای که توسط حمید بوحمدان و میلاد جعفری گل کردند دچار طلسم شده و توسط ۲ بازیکن بزرگ خود یعنی دوسانتوز و میلاد سلیمان فلاح دو پنالتی خراب کردند؛ این در حالی بود که دوسانتوز همه پنالتی های مسجدسلیمانی ها را در لیگ و جام‌حذفی گل کرده بود.

دقایق حساس:
دقیقه ۱۴: حسین مالکی بازیکن نفت‌مسجدسلیمان که صاحب موقعیت شده بود، هنگامی که دید بازیکن حریف مصدوم روی زمین افتاده توپ را به بیرون زد و از طریق کادرفنی گل گهر سیرجان تشویق شد.
کد مطلب: 42492
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *