۰
سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۶

هر آنچه در برنامه دیشب نود گذشت

برنامه نود اين هفته به مدت 110 دقيقه روي آنتن رفت.
هر آنچه در برنامه دیشب نود گذشت
به نقل از ایسنا، برنامه نود این هفته ساعت ۲۲:۴۵ دوشنبه شب روی آنتن شبکه سه رفت. زمان برنامه این هفته هم مانند برنامه هفته قبل به خاطر پخش ویژه برنامه هفت، کوتاه تر از زمان معمول برنامه بود. زمان این برنامه حدود ۱۱۰ دقیقه بود.

سوال پیامکی برنامه

سوال نظرسنجی این هفته به انتخاب بهترین گل سه ماه اخیر اختصاص داشت. از بینندگان خواسته شده بود تا از میان سردار آزمون، اکبر ایمانی، غلامرضا رضایی، احسان حاج صفی، میلاد میداوودی و بهادر نسیم اف زننده زیباترین گل را انتخاب کنند. در نهایت نیز گل سردار آزمون به قطر به عنوان زیباترین گل شناخته شد.



آنالیز نقل و انتقالات نیم فصل

در بخش ابتدایی برنامه آنالیزی از خریدهای نیم فصل تیمهای لیگ برتری پخش شد. در این آنالیز مشخص شد پرسپولیس برای پست هجومی خود با جذب سه بازیکن، ۱۰ بازیکن دارد. همچنین این آنالیز نشان داد امیر قلعه نویی در فصل نقل و انتقالات نیم فصل موفق عمل نکرده است. طبق این آنالیز باشگاه فولاد خوزستان بهترین عملکرد را در خرید بازیکن داشته است.





آنالیز پرسپولیس

آنالیز دقیق ناکامیهای پرسپولیس بخش دیگری از برنامه بود. در این آنالیز مشخص شد حمید درخشان با وجود خرید چند بازیکن نتوانسته نقاط ضعف پرسپولیس را ترمیم کند. پرسپولیس با سرمربی گری حمید درخشان فقط مقابل پیکان و تیم کارگربنه گز گلی را دریافت نکرد. درخشان به طور میانگین در هر بازی نیمی از خط دفاعی تیمش را تغییر داده است. در این آنالیز عملکرد تادئو نیز بررسی شد. او در ۲بازی که برای پرسپولس بازی کرده است فقط ۸بار توپ را لمس کرده و فقط یک بار توانسته پاس یاران حریف را قطع کند.



در این برنامه محمد فنایی کارشناس داوری اعلام کرد که گل دقیقه ۹۰ پیکان به استقلال بر خلاف تصمیم تورج حق وردی درست بوده است.
کد مطلب: 44675
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *