۰
سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۴۵

داعش به 40 کیلومتری هر یک از مرزهای ایران برسد، نابودش می‌کنیم

رییس ستادکل نیروهای مسلح گفت: داعش جرات نزدیک شدن به مرزهای ما را ندارد.
داعش به 40 کیلومتری هر یک از مرزهای ایران برسد، نابودش می‌کنیم
رییس ستادکل نیروهای مسلح گفت: داعش جرات نزدیک شدن به مرزهای ما را ندارد.

 سردار سرلشکر بسیجی سیدحسن فیروزآبادی روز سه شنبه در حاشیه مراسم افتتاح مجموعه شهید تهرانی مقدم در سازمان پدافند غیرعامل، در جمع خبرنگاران در رابطه با گزارش امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در صحن علنی مجلس با بیان اینکه داعشی در مرزهای ما وجود نداشته و ندارد، گفت: متاسفم که گزارش امیر پوردستان تبدیل به خبر و منتشر شد.

وی تاکید کرد: مصمم هستیم که اگر داعش به فاصله ۴۰ کیلومتری هر یک از مرزهای ایران برسد، نابودش کنیم.

رییس ستادکل نیروهای مسلح گفت: داعش به عنوان یک تفکر باطل ممکن است در برخی جوانان مسلمان، افرادی را به خود جذب کند تا دست به اقداماتی بزند، چنانکه در استرالیا این اتفاق افتاد.

سرلشکر فیروزآبادی تاکید کرد: در میان ما و برادران اهل تسنن چه ترکمن، چه بلوچ و چه کرد هیچ زمینه ای برای پذیرش داعش وجود ندارد.

وی تاکید کرد: اصولا اعتقادات اهل تسنن با داعش فرق دارد. برخورد داعش با شافعی ها نیز همچون شیعیان است.

رییس ستادکل نیروهای مسلح افزود: همانطور که رجوی پلید در ایران بدنبال ایجاد نفاق بود، چنین فکری نیز در درون اهل سنت آمده است.

سرلشکر فیروزآبادی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جایگاه رفیع امام خمینی(ره) گفت: مردم مشتاقانه از تفکر امام(ره) استقبال می کردند و تفکر ایشان در میان مردم جایگاه رفیعی داشت.

وی با اشاره به برخی حوادث دوران انقلاب اسلامی گفت: امام(ره) سیاستمداری مدبر و فقیهی عالم بود که همچون او پیدا نخواهد شد.

رییس ستادکل نیروهای مسلح عنوان کرد: امام(ره) رایحه ایمان را در قلب مردم ایجاد کرد، به نحوی پیشرفت های امروز ما ناشی از رایحه ای است که امام(ره) در میان مردم به یادگار نهاد.

سرلشکر فیروزآبادی با بیان اینکه این عطر از طریق امام خامنه ای به جوانان منتقل می شود، گفت: جوانان امروز بهتر از جوانان دوره انقلاب برای حفظ آن تلاش می کنند؛ اگر برخی کارهای جوانان دوران انقلاب آزمایش برای پیدا کردن راه بود، جوانان امروز از راه های علمی دست به کارهای بزرگ می زنند.

رییس ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به موضوع اقتصاد مقاومتی افزود: باید همه دستگاه ها و زیرساخت ها در زمینه اقتصاد مقاومتی که مورد نظر مقام معظم رهبری است به کار گرفته شود.

سردار سرلشکر بسیجی سیدحسن فیروزآبادی روز سه شنبه در مراسم افتتاح مجموعه فرهنگی شهید تهرانی مقدم که در محل سازمان پدافند غیرعامل کشور برگزار شد، افزود: می خواهیم که حاکم جهان یعنی مهدی فاطمه(عج) بیاید، از این رو باید خود را آماده کنیم.

وی انتظار فرج را افضل اعمال خواند و گفت: انتظار فرج زمینه ظهور را فراهم می کند.

رییس ستادکل نیروهای مسلح ادامه داد: دولت جمهوری اسلامی ایران با تمام خوبی ها و انتقادهایی که به آن وارد است، نظام زمینه ساز ظهور است.

سرلشکر فیروزآبادی افزود: هر کسی در هر قوه ای برای پیشرفت این نظام کاری کند و این کار برای رضای خدا باشد، این کار او انتظار فرج است.

منبع:انتخاب
کد مطلب: 45760
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *