۰
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۰

واکنش فرمانده سپاه به تحولات یمن

فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به تحولات اخیر یمن و پیروزی های انصارالله یمن اظهار کرد: اخیرا شاهد بودیم توطئه‌هایی که دشمنان در یمن علیه مبارزین یمنی و انصارالله انجام می‌دادند در نطفه خفه شد.
فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به تحولات اخیر یمن و پیروزی های انصارالله یمن اظهار کرد: اخیرا شاهد بودیم توطئه‌هایی که دشمنان در یمن علیه مبارزین یمنی و انصارالله انجام می‌دادند در نطفه خفه شد.
 
به گزارش ایسنا، سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران صبح امروز (سه‌شنبه -14 آذر 96) در مراسم افتتاح 4150 پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه امروز شاهد امنیت بی‌نظیر در کشور هستیم، خاطرنشان کرد: امنیتی که امروز شاهد هستیم در شرایطی تحقق یافته که دشمنان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای پیوسته در حال توطئه و برنامه ریزی جهت ناامنی در کشور هستند.
 
وی با اشاره به تلاش سعودی‌ها برای ایجاد ناامنی در کشور اظهار کرد: امروز جای تاسف دارد که یک کشور مسلمان منطقه یعنی عربستان سعودی خود را با دیگر کشورهای مسلمان منطقه درگیر کرده و به دنبال ایجاد ناامنی در این کشورها است.
 
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه نمی دانیم آنها از ایجاد چنین ناامنی‌هایی به دستور آمریکا و ایجاد تفرقه در بین مسلمانان منطقه چه منافعی می برند، ادامه داد: اما آنقدر می‌دانیم که اینها امروز همراه و هماهنگ با دشمنان مسلمانان یعنی اسرائیل و آمریکا هستند و برای مقابله با خواست ملتهای منطقه که اسقلال طلبی و آزادی و نرفتن زیر بار ظلم و عدم پذیرش خواسته‌های استکبار جهانی است مقابله می کند.
 
جعفری گفت: جرم ملت‌های منطقه از جمله مردم سوریه، یمن و بحرین این است که با عبرت گرفتن از مقاومت مردم ایران، با بهره گیری از تجربیات آنها نمی‌خواهند زیر بار ظلم و زور بروند و با ایادی استکبار در منطقه همراه شوند. به همین دلیل نیز آل سعود خائن به نمایندگی از آمریکا و رژیم صهیونیستی نقش بسیار مهمی در ایجاد نا امنی در این کشورها دارد.
 
وی با تاکید بر اینکه اخیرا همه توطئه‌های دشمنان علیه کشورهای منطقه با شکست مواجه می‌شود، به تحولات اخیر یمن اشاره کرد و افزود: اخیرا شاهد بودیم که در یمن نیز در حال ایجاد توطئه ‌هایی علیه مبارزین و انصار الله یمن بودند، که در نطفه خفه و خنثی شد. در کردستان عراق نیز اخیرا شاهد توطئه‌هایی بودیم که خنثی شد. برای خنثی سازی توطئه در عراق و سوریه نیز چند سالی طول  کشید اما امروز شاهد پیروزی‌هایی در این مناطق هستیم.
 
کد مطلب: 78213
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *