۰
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۰

مذاکرات آستانه برای آمریکا غیرقابل تحمل است

نماینده مردم پیشوا و ورامین در مجلس با بیان اینکه دشمنان با ایجاد داعش برنامه‌ریزی کرده بودند تا فتنه‌ای 100 ساله در دنیای اسلام ایجاد کنند، گفت: مذاکرات آستانه برای حل بحران سوریه برای آمریکا غیرقابل‌ تحمل است.
نماینده مردم پیشوا و ورامین در مجلس با بیان اینکه دشمنان با ایجاد داعش برنامه‌ریزی کرده بودند تا فتنه‌ای 100 ساله در دنیای اسلام ایجاد کنند، گفت: مذاکرات آستانه برای حل بحران سوریه برای آمریکا غیرقابل‌ تحمل است.
به گزارش فارس، سیدحسین نقوی‌حسینی ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان پیشوا که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با تبریک هفته وحدت و میلاد باسعادت حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع) اظهار کرد: هدف این است که انسان‌ها، عبد خدا شوند؛ آدمی که در زندگی‌اش صدها مشکل و مسأله داشته باشد نمی‌تواند عبد مورد انتظار خداوند باشد و رضایتمندی مردم نیز در دست ما مسؤولان است، پس دین و دنیای مردم در دست مسؤولان است.
وی با اشاره به هفته بسیج گفت: فرهنگ بسیج، فرهنگ نجات‌بخش است که آثار آن را همه در این دوره و در عرصه خارج از کشور به‌خوبی مشاهده کرده‌ایم.
نقوی‌حسینی داعش را فتنه قرن بیست و یکم دانست و گفت: بر تکیه بر فرهنگ بسیجی، پیروزی بزرگ‌محور مقاومت بر فتنه بزرگ قرن بیست و یکم حاصل شد و ساختار امنیتی جمهوری اسلامی ایران و سربازان گمنام امام زمان(عج) به‌گونه‌ای به اسناد و مذاکرات خصوصی داعش دسترسی پیدا کردند که باورشان نمی‌شود ایران چگونه به این کنترل و نظارت دست‌یافته است.

نماینده مردم پیشوا، ورامین و قرچک در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: آن‌ها برنامه‌ریزی کرده بودند که فتنه‌ای را ایجاد کنند که 100 سال جهان اسلام را درگیر کند و این فتنه در گسلی خونین طراحی‌شده بود.

نقوی‌حسینی افزود: این فتنه با مقاومت همه آزادی‌خواه و ملت‌های آزادی‌خواه مسلمان به‌ویژه محور مقاومت تمام شد و امروز حیثیت آمریکا زیر سؤال رفته است و به همین دلیل عصبانی هستند.

وی اظهار کرد: جمهوری اسلامی برای اولین بار طی صدساله گذشته، بحرانی را بدون آمریکا حل کرده است و حتی در مذاکرات بین‌المللی هم آمریکا را کنار گذاشت، چون آمریکایی‌ها تلاش کردند مذاکرات ژنو را محور حل سوریه قرار دهند اما جمهوری اسلامی ایران مذاکرات آستانه را جایگزین آن کرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: اینکه مذاکرات آستانه، بحران سوریه را مدیریت کرد، برای آمریکا غیرقابل‌تحمل است و مثلت رژیم صهیونیستی، آمریکا و عربستان هر کاری که بتوانند علیه جمهوری اسلامی می‌کنند زیرا که با این اتفاق، اعتبارشان زیر سؤال رفته است و ناکامی‌ها و شکست‌های زیادی را نصیبشان کرده است.
این مسؤول با اشاره به حوزه بهداشت و درمان شهرستان پیشوا و پیگیری‌های جدی فرماندار در این زمینه، افزود: زمینی که مرکز بهداشت و درمان تأمین اجتماعی در آن در حال احداث است، حدود 55 سال قبل واگذار شد که احداث آن با بازدید و قول مساعد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، به‌عنوان اولین مرکز رسمی بهداشت و درمان شهرستان در دستور کار قرار گرفت و تا دهه فجر انقلاب اسلامی، تجهیز و افتتاح خواهد شد.
نقوی‌حسینی با گلایه از روند کند احداث بیمارستان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: 9 سال قبل، شهرداری و شورای اسلامی شهر، سه هکتار زمین در جایی بسیار مناسب را به‌منظور احداث بیمارستان دانشگاه آزاد اسلامی و به‌شرط استفاده عموم مردم به این دانشگاه واگذار کردند و گفته شد که این پروژه، سه ساله احداث و راه‌اندازی خواهد شد.
وی افزود: اکنون بعد از گذشت 9 سال، این مطالبه مردم شهرستان پیشوا از دانشگاه آزاد اسلامی است که به تعهدات خود عمل کند.
نماینده مردم پیشوا، ورامین و قرچک در مجلس شورای اسلامی در خصوص مرکز درمانی شهید مهتدی نیز گفت: با نظر دانشگاه علوم پزشکی برای تبدیل آنجا به ساختمان اداری موافق نیستیم و این انتظار شهرستان است که باید مرکز درمان بستر تجهیز و راه‌اندازی شود.
نقوی‌حسینی افزود: مرکز مهاجری نیز که مورد بازدید وزیر بهداشت و درمان قرار گرفت، می‌تواند به‌عنوان یک مرکز بهداشت و درمان مورد استفاده قرار گیرد.
کد مطلب: 78263
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *