۰
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۷

جیب‌بر حرفه‌ای مترو دستگیر شد

جانشین یگان انتظامی مترو از دستگیری یک جیب بر حرفه ای در ایستگاه مترو خبر داد.
جانشین یگان انتظامی مترو از دستگیری یک جیب بر حرفه ای در ایستگاه مترو خبر داد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، سرهنگ موسی عباسی گفت: در پایش اطلاعاتی و همچنین گزارش های بدست آمده، مشخص شد که جیب بری از مسافران مترو در ساعت های ابتدایی روز، بیشتر از ساعت های دیگر اتفاق می افتد. بر این اساس در راستای اجرای تدابیر فرمانده انتظامی تهران بزرگ، تعداد گشت های انتظامی را در ساعت های اولیه روز و مناطق آسیب پذیر افزایش داده شد.
وی تصریح کرد: ماموران انتظامی مترو صبح دیروز هنگام گشت زنی بر روی سکوی مترو امام خمینی (ره) متوجه رفتار مشکوک فردی شدند که در حال پرسه زدن ما بین مسافران بود که ماموران انتظامی وی را مدتی تحت مراقبت قرار دادند.
این مقام انتظامی افزود: متهم همزمان با ازدحام جمعیت برای سوار شدن به داخل واگن، وارد جمع مسافران شده و قبل از اینکه داخل واگن بشود مجدداً به عقب باز می گشت که در همین اثنا متهم در یک لحظه اقدام به سرقت گوشی تلفن همراه یکی از مسافران کرد.
سرهنگ عباسی توضیح داد: ماموران انتظامی که متهم را تحت نظر داشتند و منتظر بودند در صورت سرقت وی را دستگیر کنند، بلافاصله سارق را هنگام سرقت دستگیر و برای تحقیق به ایستگاه پلیس انتقال دادند.
وی گفت: متهم که دارای سابقه کیفری بود، ضمن پذیرش بزه انتسابی، در بازرسی بدنی صورت گرفته از وی، تعداد دو دستگاه گوشی تلفن همراه، فاقد سیم کارت کشف شد.
این مقام انتظامی بیان کرد: در تحقیقات بعدی، مالک گوشی های همراه شناسایی و یکی از مالباختگان با مراجعه به ایستگاه پلیس، در اظهارات خود در خصوص چگونگی وقوع سرقت، گفت: دو روز پیش سارق از دیوار حیاط وارد ساختمان مسکونی شده و گوشی و لوازم داخل خودرو را سرقت کرده است.
جانشین یگان انتظامی مترو در پایان خاطر نشان کرد: با تکمیل پرونده، متهم برای سیر مراحل قانونی، در اختیار کلانتری 113 بازار قرار گرفت.
 
کد مطلب: 78490
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *